Bybit, ARB’yi listelerken 400 bin dolarlık ödül havuzu sunuyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası olan Bybit, Arbitrum'u (ARB) listeledi ve bu gelişmeyi kutlamak için 400 bin dolar değerinde bir ödül havuzu hazırladı. Bybit kullanıcıları bugün itibarıyla ARB yatırabilecek ve yeni oluşturulan ARB spot çiftleri, vadeli sözleşmeler ve işlem botu çiftleri ile alım-satım yapabilecek.

Bybit sponsorluğunda

Ethereum’un hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmanın yanı sıra ilave gizlilik özellikleri eklemek üzere tasarlanan Arbitrum, Ethereum’un Katman-2 ölçeklendirme alanındaki en büyük oyuncu. Bu yıl kripto para sektörünün en merakla beklenen olayı olan ARB lansmanıyla, toplam arzın %12,75’i, zincirin ilk kullanıcılarına “airdrop” yoluyla dağıtılacak.

Bybit, bu gelişmeyi kutlamak adına ARB yatırımcılarına, toplam 400 bin dolar değerindeki devasa ödül havuzundan pay kazanma şansı sunduğu bir dizi kampanya başlattı.

Öncelikle 250 ARB yatıran tüm kullanıcılar 25 USDT değerinde ödül kazanacak. Arbitrum üzerindeki işlem platformu GMX’i kullanmış yeni kullanıcılar ise 500 ARB yatırarak ilave 0.5 GMX daha kazanabilecek. Ayrıca Bybit resmî Twitter hesabının tweet’lerini beğenen veya retweet’leyen ya da resmî Twitter hesabını takip eden 400 kullanıcı, bir şanslı çekilişle GMX ve USDT ödülleri kazanma fırsatı yakalayacak.

Bybit, kullanıcıların stratejileri otomatikleştirmelerine, geriye dönük test etmelerine ve piyasalarda 7 gün 24 saat alım-satım yapmalarına olanak tanıyan bir dizi işlem botu da sunuyor. Kripto alanında yeni olanlar bile yapılandırılması çok kolay olan bu botların otomatik işlem gerçekleştirme özelliğinden faydalanabiliyor.

Bybit’in Spot Grid botları aracılığıyla ARB işlemleri yapan kullanıcılar, ARB tokenin çıkarılmasını kutlamak adına Bybit’in hazırladığı 20 bin dolar değerindeki ödül havuzundan pay alacak. ARB Launchpool katılımcıları ise toplam 150 bin dolarlık ödülün kilidini açacak. Son olarak Bybit Earn platformundaki sabit vadeli ARB ürün planına yatırım yapan kullanıcılar, yüksek APY oranı sayesinde yatırımlarından daha da fazla ödül kazanabilecek.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou yaptığı açıklamada “Bybit olarak, kullanıcılarımıza gelecek odaklı fırsatlar sunmanın yanı sıra, kripto para ve blok zinciri teknolojisinin yaygınlaşmasını destekleme konusunda öncülük etme sorumluluğumuzun farkındayız” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “ARB’yi platformumuzda listeliyor olmamız ve bu gelişmenin, ondan yararlanacak kullanıcılarımıza eşsiz ödüller vadeden fırsatları da beraberinde sunması mutluluk verici. Kullanıcılarımızın bu yeni ve güçlü varlıktan yararlandıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz ve bu konudaki değerli geri bildirimlerini heyecanla bekliyoruz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl