Bybit, AZY listelemesini airdrop’la kutluyor: 80.000 AZY ödül

350'den fazla influencer’ın ve spor dünyasından birçok yıldızın dikkatle takip ettiği AMAZY, Bybit'te listelendi.

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto varlık işlem platformu Bybit, Türkiye kullanıcılarına yeni kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Son olarak dünyanın önde gelen fitness ve sağlık uygulamalarından AMAZY’nin tokeni AZY’yi bünyesine katan Bybit, bu yeni listelemeyi Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalarla kutluyor.

Kullanıcılarının fit kalırken gelir elde edebilecekleri, GameFi tabanlı bir sağlık uygulaması olan AMAZY üzerinde NFT sneaker’lar ile yürüyerek ya da koşarak token kazanmak mümkün. Kullanıcılarına açık havada sosyalleşirken gelir elde etme imkanı sunan AMAZY’de NFT sneaker’lar uygulama üzerinden kiralanabiliyor ya da AMAZY Realverse üzerinden fitness app ile gerçek ürünler kombine edilebiliyor.

Fitness dünyasının geleceğini kripto severlerle buluşturan AMAZY ile hem fit hem de kazanç dolu bir yaz için Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel 80.000 AZY değerinde bir ödül havuzu sunuyor.

Bybit’e ilk yatırma işlemi yapanlar 50.000 AZY değerinde ödül havuzundan payını kapıyor

22 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince kripto dünyasına ilk adımını Bybit ile atanlar 50.000 AZY değerindeki ödül havuzundan eşit pay alıyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi edinmek için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasını ziyaret etmek yeterli. Kampanyaya bu sayfada yer alan “Hemen Kaydolun” butonu aracılığıyla katılım zorunluluğu bulunuyor.

Paylaşanlar kazanıyor: 50 takipçiye 600 AZY hediye!

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak, 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kişi, kişi başı 600 AZY tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için etkinlik sayfasını kontrol edebilirsiniz

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl