Bybit Türkiye’den Corite listelemesine özel 2500 USDT’lik airdrop

Bybit, Corite'nin yerel token'ı CO'nun listelenmesi şerefine Türkiye kullanıcılarına 2500 USDT'lik ödül dağıtıyor.

Bybit sponsorluğunda

CO, Bybit spot piyasasında CO/USDT işlem çiftinde Bybit kullanıcılarına sunuldu. Şimdi sıfır işlem ücreti ile Bybit spot piyasasında istenilen tutarda işlem yapmanın tam zamanı.

Play-to-Earn (P2E) konseptini müzik sektörüne taşıyan, fanlarının beğendikleri sanatçıları, müzikleri fonlayabilecekleri ve destekleyebilecekleri, müzik sektörünü dönüştürmek gibi iddialı bir misyonu bulunan blok zinciri tabanlı bir platform olan Corite için Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel birbirinden kazançlı etkinlikler hazırladı.

16 Ekim 2022 tarihine dek sürecek etkinliğin detayları Bybit blog üzerinde bulunan etkinlik sayfasında yer alıyor. Etkinliğe katılımın geçerli olması için etkinlik sayfası üzerinde yer alan ‘Etkinliğe Kaydolun’ botununa tıklayarak basit görevleri yerine getirmek yeterli.

Alım-satım işlemi yapanlar 2000 USDT’yi paylaşıyor

Etkinlik dönemi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda CO/USDT işlem çiftinde alım-satım işlemi gerçekleştirenler, 2.000 USDT değerindeki ödül havuzundan eşit miktarda pay alıyor. Kazandıran etkinliğin detayları etkinlik sayfasında yer alıyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye 10 USDT hediye

Etkinlik kapsamında etkinlik tweetini paylaşanlar da kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 USDT değerindeki ödülün sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitCO

Bybit hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl