Bybit’ten ilk yatırma işlemi yapanlara harika ödüller

Bybit ilk yatırma işlemi yapan Türkiye’deki kullanıcılarına birbirinden değerli ödüller sunan etkinliğini duyurdu. Etkinlik kapsamında iPhone 14 Pro, 3 Adet Apple Watch Series 8 ve özel tasarım ürünler Bybit kullanıcılarını bekliyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen üç kripto para borsasından biri olan Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel hazırladığı etkinlikte, kullanıcılarını iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 8 ve özel tasarım ürünleriyle buluşturuyor. 25 Kasım 2022’ye dek sürecek etkinlik kapsamında toplam 204 kullanıcı muhteşem ödüllerin sahibi olacak.

Yatırma işlemi yapanlar kazanıyor!

Etkinlik kapsamında istenilen varlık cinsinde en az 50 USDT değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştiren 150 şanslı kullanıcı özel tasarım ürünlerin sahibi oluyor. Etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasındaki ‘Etkinliğe Kaydolun’ butonuna tıklayarak gerekli işlemlerin yapılması yeterli.

Etkinlik kapsamında iPhone 14 Pro ve Apple Watch Series 8 de kullanıcıları bekleyen ödüller kapsamında yer alıyor. Etkinlik kapsamında, etkinlik dönemi boyunca istenilen varlık cinsinde en az 500 USDT değerinde ilk yatırma işlemi yapan 3 şanslı kullanıcı Apple Watch Series 8, en az 1000 USDT değerinde ilk yatırma işlemi yapan 1 şanslı kişi ise iPhone 14 Pro’nun sahibi oluyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 50 kişiye özel tasarım ürün seti

Sosyal medyadaki paylaşımlarla da kazanç sağlamak mümkün. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kullanıcı, hoodie, termos, atkı ve bereden oluşan özel tasarım ürün setinin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/bybit-ilk-yatirma

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl