Bybit’ten MEE Launchpad’e özel kaçırılmayacak fırsatlar

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç kripto para borsasından biri olan Bybit, Play to Own alanındaki listelemelerine Medieval Empires ile devam ediyor.

“Oyna ve Sahip Ol” konseptli, blok zinciri tabanlı bir oyun projesi olan Medieval Empires, 13. yüzyılın sonlarında günümüzün modern Türkiye’sinde geçen ayrıntılı, çok oyunculu bir çevrim içi strateji oyunu.

22 Ocak 2023’e dek sürecek etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekiyor.

İstenilen varlık cinsinde 50$ değerinde ilk yatırma işlemi yapanlar 500 MEE’yi kapıyor

Etkinlik kapsamında daha önce Bybit’e kayıt olmuş ancak Bybit Spot Piyasası’na ilk yatırma işlemi yapmamış kullanıcılar ya da ilk defa kayıt olacak tüm kullanıcılar ilk yatırma ödüllerinden her birini, üstelik aynı anda almaya hak kazanabiliyor.

Etkinlik süresi boyunca 50 USDT ve üzeri tutarda Bybit Spot Piyasası’ndaki istenilen varlık cinsinden ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar çekilebilir 500 MEE’nin sahibi oluyor. İlk gelenler toplam değeri 50.000 MEE olan ödül havuzundan payını alıyor.

MEE Launchpad’ine katılanlar 1000 MEE kazanma şansı yakalıyor

Bybit Türkiye kullanıcıları Medieval Empires (MEE) Launchpad’ine katılarak, Launchpad’den kazanacakları MEE tokenlere ek olarak 1.000 MEE kazanacak 25 şanslı kullanıcıdan biri olma şansı yakalıyor. Bu etkinlik için ayrılan ödül havuzunun değeri ise 25.000 MEE.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 30 kişiye 500 MEE hediye

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 30 şanslı kullanıcı, kişi başı 500 MEE’nin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/3BRfrU3

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl