Bybit, Shark Fin’i devreye aldı: Anapara korumalı, %20’ye varan getiri!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, yeni ürünü Shark Fin’i yatırımcılarla buluşturdu. Piyasa hangi yönde hareket ederse etsin kazanma fırsatı sunan anapara garantili Shark Fin ile yatırımcılar %20 APR’ye varan getiri elde edebiliyor.

Bybit sponsorluğunda

Anapara garantili, düşük riskli ve yapılandırılmış bir ürün olan Shark Fin, kullanıcılara kâr elde ederken sermayelerini koruma altına alma imkanı sunuyor. Fonlarını Shark Fin kapsamında değerlendiren kullanıcılar, varlıklarının fiyatlarındaki dalgalanmalardan performans bazlı kazanç elde edebiliyorlar.

Shark Fin sayesinde varlık fiyatları beklenen fiyat aralığında kapanış gösterirse %20 APR’ye varan getiri imkanı elde ediliyor. Varlık fiyatları beklenenin dışında kapanış gösterse bile Shark Fin ile garantili getiri sağlamak mümkün. Üstelik bu çözümde anapara da koruma altına alınmış oluyor.

Ani piyasa dalgalanmalarına karşı yatırımları koruyan Shark Fin, yatırımcılara hem boğa hem de ayı piyasalarında getiri elde etme fırsatı sunması ile ön plana çıkıyor. Risk iştahının az olduğu, yatırımcıların USDT ve USDC gibi sabit kripto paralar üzerinden düşük riskli getiriler elde etmeye odaklandığı dönemlere yönelik ihtiyaçları da karşılayan Bybit, üst düzey güvenlik önlemleri, sigorta fonu, birçok farklı dilde 7/24 aktif müşteri hizmetleri ve sunduğu çözümlerle yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor.

Bybit Shark Fin ile yatırım yapmak için istenilen zaman planı seçilerek USDT veya USDC üzerinden katılım sağlamak yeterli. Katılım döneminin sonunda geriye kârı toplamak kalıyor.

Bybit’te farklı yatırımcı profilleri için oldukça geniş bir ürün portföyü bulunduğunu belirten Bybit kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Shark Fin, en ön plana çıkan çözümlerimizden biri olarak getiri odaklı ürün portföyümüzde yerini aldı. Düzenli aralıklarla düşük riskli getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için tasarlanan Shark Fin, cazip bir yatırım fırsatı sunuyor”dedi.

Bybit Shark Fin’e ilişkin detaylı bilgi ve katılım için: https://bit.ly/BybitSharkFin

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl