Bybit Türkiye kullanıcılarına özel SWEAT token yağmuru!

Sweat Economy'nin yerel token'ı SWEAT, Bybit Spot Piyasası'nda listelendi. Listelemeye özel 27.500 SWEAT token değerindeki ödül havuzu kullanıcıları bekliyor.

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto işlem platformu Bybit, Türkiye’deki kullanıcıların ilgiyle takip ettikleri SWEAT Economy’nin yerel token’ı SWEAT’in listelenmesini Türkiye kullanıcılarına özel ödül yağmuru ile kutluyor.

120 milyondan fazla kullanıcı ve 13 milyondan fazla sayıda oluşturulan SWEAT cüzdan ile Sweat Economy, sunmayı planladığı staking, itibari para kanalı gibi çok sayıda özellik ile fiziksel aktiviteleri ödüllendirerek daha sağlıklı bir dünya inşa ederken, milyarlarca insanı Web3 ile tanıştırmayı hedefliyor.

Heyecanla beklenen airdrop etkinliğinin detaylarına Bybit blog altında yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor. 30 Eylül tarihine dek sürecek, Türkiye kullanıcılarına özel etkinlik, kullanıcılara farklı yollardan kazanç sağlama imkanı sunuyor.

Alım-satım işlemi yapanlar 20.000 SWEAT token değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor!

Kampanya dönemi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda herhangi bir tutarda ve dilediği coin çiftinde ilk kez alım-satım işlemi gerçekleştirenler, 20.000 SWEAT token değerindeki ödül havuzundan eşit miktarda pay alıyor. Kampanyaya katılmak için Bybit Blog içerisinde yer alan etkinlik sayfası üzerinden ‘Hemen Kaydolun’ butonuna tıklayarak işlemleri gerçekleştirmek yeterli.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye 300 SWEAT token hediye!

Etkinlik kapsamında ana etkinlik tweetini paylaşanlar da kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin Twitter gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kullanıcı başı 300 SWEAT token değerindeki ödülün sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitSWEAT

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl