Cardano (ADA) kurucusundan eleştirilere tepki: Tarikat gibiler

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, akıllı sözleşmeler konusunda hiçbir sorun yaşamamalarına rağmen hala eleştirilerde bulunan ve projenin tamamlanmayacağını söyleyenlere tepki gösterdi. Youtube yayınında konuşan Hoskinson, "Bu kişiler artık tarikat gibi oldular. Kararlarını vermişler. Proje kötüymüş ve başarılı olmayacakmış. Gerçekten herkesi mutlu edemezsiniz" dedi.

Cardano’da Eylül ayında beklenen Alonzo güncellemesiyle birlikte akıllı sözleşmeler özelliğinin devreye girecek olması ADA fiyatında müthiş bir yükselişe sebep olurken, her geçen gün yeni rekorlar kırılmaya devam ediyor. ADA fiyatı bugün de 2.95 dolara ulaşarak yeni bir ATH seviyesi yakaladı.

“Her şey yolunda gidiyor”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ise düzenli olarak yaptığı Youtube yayınlarına bir yenisini ekledi ve Reddit başta olmak üzere internette Cardano için çok yüksek bir sevgi ve nefretin aynı anda olduğunu ve bu kutuplaşmanın da iyi olmadığını belirtti:

“Çok mantıksız bir laf kalabalığı ve mantıksız bir nefret görüyorum. Kripto para evreninin bazı alanlarında gerçekten bir inançsızlık durumu hakim. Bu çok gereksiz. Her şey yolunda gidiyor. Anlaşmalar tamam. Çalışmaya devam ediyoruz. Eğleniyoruz. Herhangi bir sorun yok”

“Herkesi mutlu edemezsiniz”

Canlı yayınında konuşan Hoskinson, akıllı sözleşmeler konusunda neredeyse her şeyin bittiğini söylemesine rağmen, bu inançsızlık ortamının devam ettiğini ve buna çok şaşırdığını söyledi:

“Tüm açıklamalara rağmen hala bazı şeyler devam ediyor. Hayalet zincir, reklam yapılmaması ve bu yüzden benimsenme olmaması, ani çöküş ihtimali gibi senaryolar ortaya atılıyor. Gerçekten buna bir çözüm yok. Onların kimse mutlu edemez. Bu kişiler bir tarikat gibi. Onları kimse mutlu edemez. Kararlarını çoktan vermişler. Bu projenin kötü olduğuna karar vermişler. Ve bu benim için sorun değil. Dürüstçe konuşmam gerekirse gerçekten sorun değil.”

Haberin yazıldığı dakikalarda ADA 2.76 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl