Cardano fiyat analizi: ADA’da kritik seviye 2.30 dolar

Cardano’da (ADA) Alonzo hard fork’u geride kaldı. Artık Cardano blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeleri çalıştırabilmek mümkün olabilecek. Bu da Cardano’da çalışan merkezi olmayan uygulamalar ve NFT’lere kapı açıyor. Dolayısıyla, gelen güncellemeden sonra Cardano’da ekosistemin büyümesinin de hızlanması bekleniyor.

Cardano’daki güncellemenin gerçekleşmesinin ardından “gerçeklerin satılması” sonucunda bir miktar geri çekilme görüldü. Piyasa değeriyle en büyük üçüncü kripto para, TSİ 15.40 itibari ile 2.41 dolardan işlem görüyor.

ADA için teknik grafikte durum nasıl?

Günlük grafikte oluşturduğu çanak formasyonu kırıldıktan sonra ilk hedefimizi alır almaz yükselen takoz formasyon oluşumu da kırılıp iki hedefini almıştı. Belirttiğimiz 2.47 ve 2.30 ana destek bölgesi defalarca derin bir şekilde test edildi. Bu destek bölgesi altında mum kapanışı olur ise 1.87 seviyesine kadar geri çekilme görebiliriz. Yükselişlerde ise 2.95 ana direnci çok önemli. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı görürsek uzun vadedeki 3.38 hedefini takip etmeye başlayabiliriz.

Cardano grafiği: ADA /USDT, 4 saat

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl