Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE için teknik hedefler

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte çanak formasyon hedefini aldıktan sonra düşüş olabileceğini belirtmiştik ve orta vadede oluşturduğu düşüş trendinde fiyat, alçalan takoz formasyon oluşumu içerisinde. Takoz formasyonu kırılır ve üstünde mum kapanışı olur ise 2.420 ve Harmonik GARTLEY Pattern seviyesinin tamamlandığı 2.605 seviyesine kadar yükseliş gözlemlenebilir. Ana direnç olarak 2.80 takip edilmeli. Satış baskısı devam eder ise 2.00 ve 1.87 destek seviyeleri takip edilmeli.

Cardano grafiği: ADA/USDT, 4 saat

Dogecoin: DOGE/USDT

Harmonik BAT Pattern oluşumunu tamamlayan fiyat hareketi aynı zamanda alçalan takoz kırılımını da gerçekleştirdi. 0.2333 direnç seviyesinden 2 kez tepki alan fiyat hareketi, kırılımı gerçekleştirir ise 0.2641 ve 0.3100 seviyelerine kadar çıkışını sürdürebilir. Satış baskısı gelir ise 0.2100 ve 0.1976 destek seviyeleri takip edilmeli.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl