Cathie Wood COIN almaya devam ediyor: 5 milyon dolarlık yeni yatırım

Son dönemde Tesla ve Coinbase'i düşük fiyattan alımlarıyla dikkat çeken ARK Invest şirketi dün 5 milyon dolarlık COIN alımı daha yaptı.

Bitcoin için 1 milyon dolar tahmini yapan ve desteğini her zaman yineleyen ARK Invest şirketinin CEO’su ve kurucusunun Tesla ve Coinbase şirketlerine olan güveni tam…

5 milyon dolarlık alım daha

Sadece Aralık ayında 15 milyon dolardan fazla Coinbase hissesi (COIN) alan ARK Invest şirketi, 2023’e de hızlı başladı. Cathie Wood’un şirketi 5 milyon dolarlık yeni alım yaptı.

Bilindiği üzere şirketin birçok fonu bulunuyor ve hisse alımlarını bu fonlar aracılığıyla yapıyor. ARK Invest şirketi, aldığı 27 bin 813 adet COIN hissesini ARKW ya da bir başka adıyla ARK Next Generation Internet ETF’ine, diğer 144 bin 463 adet hisseyi de ARKF yani ARK Fintech Innovation ETF’ine kattı.

Her geçen gün fiyat düşüyor

Coinbase borsası, kripto düşüşlerinden en çok olumsuz etkilenen şirketlerden biri konumunda… COIN hisseleri sadece 2 hafta önce 40 doların züerindeydi ancak şu anda fiyat 33 dolara kadar indi. Şirket hisseleri, Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmeye başladığı 2021 yılının Nisan ayında 350 doların da üzerine çıkmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl