Circle’ın CEO’su: Her şeyin tokenize oluşunun başlangıcındayız

Kripto ve fintech konferansı MoneyConf'ta konuşan ödemeler şirketi Circle'ın kurucu ortağı ve CEO'su Jeremy Allaire, küresel toplumun, her şeyin token'laşmasının başlangıcında olduğunu belirterek, eşi benzeri görülmemiş bir kripto devriminden söz etti.

Kripto ve fintech konferansı MoneyConf’ta konuşan ödemeler şirketi Circle’ın kurucu ortağı ve CEO’su Jeremy Allaire, küresel toplumun, her şeyin token’laşmasının başlangıcında olduğunu belirterek, eşi benzeri görülmemiş bir kripto devriminden söz etti.

Daha önce internetin veri ve iletişimleri dönüştürdüğü gibi, Blockchain de şu anda, finansın her yönünü devrimselleştirmeye ve imajında kamu ve sivil hizmetlerini yeniden icat etmeye hazırlanıyor:

“Açık bir global, değişmez kayıt tutma sistemine, bir hareket işleme sistemine ve güvenli bir bilgi işlem ortamına sahip olduğunuzda, finansın her yönünü küresel olarak yeniden kavramsallaştırabilirsiniz… Şirket ve ticaret hukuku, sözleşmelerin aracılıkları, hem kurumsal hem de toplumsal karar almada kullandığımız tüm sistemler…”

Allaire konuşmasında, her çeşit değer depolama ve kamusal kaydın, serbest piyasa değeri olan ve küresel dijital borsalarda işlem görebilen bir kripto-token haline geldiği, küreselleşmiş bir ekonomi ve toplum vizyonunu özetledi.

Allaire ayrıca, kripto varlıkları ile evinizin, arabanızın veya sanatınızın tokenize edilebileceğini ve herhangi bir fiziksel mülkün çevresinde açık küresel finansal ilişkiler kurulabileceğini söyledi.

Geçen ay, Circle madencilik donanımı üreticisi Bitmain tarafından yönetilen ve ABD doları destekli istikrarlı bir coin geliştirilmesi için ortaklaşa yürütülen 110 milyon dolarlık bir bağış toplama turunu tamamlamıştı. Circle’ın USDC’si, Ethereum ağını temel alan bir ERC-20 token’ı olacak ve yaz aylarında Circle tarafından yayınlanacak.Yatırım, Circle’ın değerini 2016’dan bu yana neredeyse 3 kat artışla yaklaşık 3 milyar dolara getirdi.

→ RIPPLE’IN CEO’SU: BITCOIN ÇİN PARASIDIR

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl