Coinbase’den az bilinen altcoin için listeleme kararı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, piyasa değeri bakımından küçük altcoin’lerden olan VARA’yı listeleme kararı aldı.

Borsa, çarşamba günü ana ağa geçişini kutlayan Vara Network’ün token’ı VARA’yı aynı gün listelemeye başladı ve alım satım işlemlerine açtı.

Vara Network, yeni nesil oyun ve finans tabanlı uygulamalar için en iyi oyun alanını sağlamayı amaçlayan bağımsız ve merkeziyetsiz birinci katman bir blok zinciri. Substrat tabanlı bir akıllı sözleşme platformu olan Gear protokolü üzerine inşa edilen Vara Network, resmi internet sitesinde verilen bilgilere göre, merkeziyetsiz uygulamalar çalıştırmak için güvenli, verimli ve ölçeklenebilir blok zinciri arayanlara ideal bir alternatif sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Bitcoin’de büyük volatilite uyarısı

VARA, Coinbase’in listeleme haberi karşısında önemli bir yükseliş göstermedi. Kripto para, 0.164 dolar seviyesinde başladığı haftada bugün 0.15 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan token’ı Equilibre projesinin VARA token’ıyla karıştıran bazı yatırımcılar, bu token’ın fiyatının anlık olarak büyük bir sıçrama yaşamasına neden oldu fakat yükseliş uzun sürmedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl