Coinbase açıkladı, çok yakında platforma 5 yeni coin eklenebilir

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, az önce yaptığı resmi açıklamayla birkaç kripto parayı eklemek için çalışma yürüttüklerini, bunun için mümkün olduğu kadar çok yargı alanında düzenleyiciler ve yerel bankalarla birlikte çalıştıklarını bildirdi. Yapılan açıklamada eklenmesi planlanan coin’lerin Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX) olduğu duyuruldu. Platform, bu ön duyuruyu, gelecekteki varlıklar için destek konusunda müşterileriyle şeffaf olmak amacıyla yaptıklarını belirtti. Ayrıca bu varlıkların Ethereum‘a çok benzer olan Ethereum...

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, az önce yaptığı resmi açıklamayla birkaç kripto parayı eklemek için çalışma yürüttüklerini, bunun için mümkün olduğu kadar çok yargı alanında düzenleyiciler ve yerel bankalarla birlikte çalıştıklarını bildirdi.

Yapılan açıklamada eklenmesi planlanan coin’lerin Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT), Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX) olduğu duyuruldu.

Platform, bu ön duyuruyu, gelecekteki varlıklar için destek konusunda müşterileriyle şeffaf olmak amacıyla yaptıklarını belirtti.

Ayrıca bu varlıkların Ethereum‘a çok benzer olan Ethereum Classic’in eklenme sürecinin aksine ilave keşif çalışmaları gerektireceğini ve listeleneceklerinin garanti edilemeyeceği ifade edildi.

Varlıkların ne zaman kullanıma sunulabileceği söylenmedi ancak Coinbase’in blogu ve Twitter hesabı üzerinden konuyla ilgili güncellemeler yapılacağı bildirildi.

Haberle birlikte fiyatlar sert yükseldi

Coinbase’in bu duyurusuyla birlikte söz konusu coin’lerin fiyatlarında önemli artışlar görüldü. 0x yüzde 27, Zcash yüzde 25, Basic Attention Token yüzde 18 ve Cardano yüzde 12 arttı.

→ WEX’TE NELER OLUYOR? BITCOIN’İN FİYATI 9,000 DOLARA ÇIKTI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl