CoinEx Airdrop İstasyonu çıktı: “Kazanmak için Öğren” ile 5 milyon CET kazan

CoinEx sponsorluğunda

Kripto piyasalarında kavramlar birbiri ardına ortaya çıkmakta olup yeni para kazanma modelleri hiçbir zaman eksik olmuyor. 2021’den bu yana, çemberin dışında bulunan metaverse kavramının popülaritesi azalmadan devam etti. GameFi dalgası, “Kazanmak için Oyna” kavramını daha yüksek bir noktaya taşıdı. Hem eğlenip hem para kazanılan madencilik modu birçok kripto piyasası tutkunu tarafından hala konuşuluyor. Benzer şekilde, 2021’de popüler olan Solana NFT ekolojisi, kripto kullanıcılarının sosyal etkileşimden para kazanmalarına olanak tanıyan “Kazanmak İçin Sosyalleşin”in doğmasını sağladı.

“Kazanmak için Öğren” modeli, yeni değil. Bundan önce Coinbase, kullanıcıları kripto para piyasalarını öğrenirken dijital para kazanmaya teşvik eden bir kripto öğrenme çılgınlığı başlatmıştı. Mevcut durumda ezici üstünlüğü olan “Kazanmak için Oyna” modunun yanında, CoinEx bir kez daha “Kazanmak için Öğren” çılgınlığı başlatan yeni ürünü “CoinEx Airdrop İstasyonu’nun” piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

CoinEx, CoinEx iş ekolojisinin sağlıklı gelişimini desteklemek ve daha fazla kullanıcının dijital para projeleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak için 8 Kasım 2021’de yeni bir ürün olan “CoinEx Airdrop İstasyon’unu” piyasaya sürdü. Kullanıcılar, proje bilgilerini öğrenip testleri tamamlayarak dijital para airdrop ödüllerini ücretsiz olarak kazanabilirler.

CoinEx Airdrop İstasyonu’nun ilk faz lansman projesi olan CET (CoinEx Token), CoinEx iş ekolojisinde kullanıcı tarafında bulunan katma değerli bir hizmet hakları sistemidir. CET şu anda CoinEx’in kendisi tarafından geliştirilen halka açık bir zincir olan CoinEx akıllı zincirinde yakıt olarak kullanılmaktadır.

Etkinlik ödülleri ve koşullar

Airdrop etkinliği, toplam 5.000.000 CET ödülle 15 gün sürecek. Detaylar aşağıdaki gibi.

Etkinlik Süresi: 08:00 Kasım 2021-08:00 23 Kasım 2021 (UTC+8)

Etkinlik ödülleri:

 • Tek kullanıcı ödülü: 50 CET
 • Ödül kazanabilecek toplam kişi sayısı: 100.000
 • Toplam ödül: 5.000.000 CET

Öğrenmeye ve kazanmaya şimdi başlayın!

Katılım koşulları

Bu etkinlik, süreli bir airdrop’tur. Etkinliğe katılım sayısı sınırlı olup etkinlik sırasında aşağıdaki koşulların tümünü karşılayan CoinEx kullanıcıları 50 CET airdrop ödülü alacaktır.

 • Koşul 1: KYC doğrulamasını tamamlayın;
 • Koşul 2: Kullanıcı, hesap kayıt tarihinden bu yana hiçbir zaman elinde CET tutmamış olmalı. Yani, varlık akışında hiçbir zaman CET olmamalı.
 • Koşul 3: Materyalleri öğrenin ve tüm soruları doğru yanıtlayarak testi tamamlayın.

Katılım yöntemi

 • Öğrenme: Proje tanıtımlarını dikkatlice okuyun.
 • Soru cevaplama: Tüm soruları doğru yanıtlayarak testi tamamlayın.
 • Ödülleri alma: Katılım şartlarını yerine getiren ve soruları tamamlayan kullanıcılar, etkinlik başladıktan sonra ilk gelen alır esasına göre airdrop’ları alabilirler.
 1. Ödül alındıktan sonra, ödül kullanıcının spot hesabında 3 gün süreyle dondurulacak olup net bekleme süresi sayfadaki uyarıda belirtilecektir.
 2. Alt hesaplar, bağımsız hesap olarak etkinliğe katılamaz.
 3. Bu etkinlikte hile yapmak yasak olup hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların etkinliğe katılma hakları CoinEx tarafından iptal edilir.
 4. CoinEx, etkinliğin nihai açıklama hakkını saklı tutar.

CoinEx’e aşina olan kullanıcılar için, yüksek CET airdrop’u ilk kez gerçekleşmiyor. Erken aşamada CET airdrop’u alan eski kullanıcıların çoğu şu anda çoktan sektörel kazançlardan yararlandı. CoinEx airdrop istasyonunun lansmanı, daha fazla yeni kullanıcının sektör hakkında bilgi edinmesine ve CoinEx’in ürün ekolojisi hakkındaki anlayışlarını derinleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlandı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl