CoinEx’ten AVAX airdrop’u: AVAX yatırın, 20,000 AVAX’ı paylaşın

coinex (1)

Basın bülteni

Yıldız proje Avalanche, halka açık satışından bu yana büyük ilgi gördü. Küresel ve profesyonel bir kripto para birimi değişim hizmeti sağlayıcısı olan CoinEx, ana ağa geçişinin ardından Avalanche’ı desteklemeye başladı ve AVAX’ı gecikmeden listeledi. Ayrıca 20,000 AVAX’lık bir airdrop etkinliği de var!

CoinEx’in açıklamasında şöyle deniliyor:

Kullanıcılarımıza kripto para alım satımında daha fazla seçenek sunmak için, sıkı incelemelerin ardından CoinEx, 21 Eylül 2020’de AVAX’ı listelemeyi ve para yatırma işlemlerini desteklemeyi planlıyor. Alım satım çiftleri AVAX / BTC ve AVAX / USDT aynı gün açılacak. AVAX lansmanının kutlanması için CoinEx aşağıdaki etkinlikleri düzenleyecek:

Etkinlik 1: 13.000 AVAX’ı paylaşmak için para yatırın

  • Süre: 22 Eylül – 28 Eylül 2020 (UTC)

Etkinlik sırasında, net 100 AVAX yatıran CoinEx kullanıcıları, para yatırma süresine göre sıralanacak ve AVAX alabilecekler. CoinEx, aşağıdaki gibi toplam 13.000 AVAX’ı airdrop ile dağıtacak:

  1. İlk 200 kullanıcı, ödül olarak yatırdığı AVAX’ın yüzde 10’unu alacak. Kullaıcı başına maksimum ödül 20 AVAX olacak.
  2. 201 ila 500 arasında yer alan kullanıcılar, yatırdıkları AVAX’ın yüzde 5’ini ödül olarak alacaklar. Bir kullanıcı en fazla 15 AVAX alabilecek.
  3. 501 ve üzeri ise yatırdıkları AVAX miktarının yüzde 2’sini ödül olarak alırlarken kullanıcı başına en fazla ödül 8 AVAX olacak.

Etkinlik 2: Yeni kullanıcıları 7.000 AVAX paylaşımı için para yatırmaya davet edin

  • Süre: 22 Eylül – 28 Eylül 2020 (UTC)

Etkinlik sırasında, yeni kullanıcıları CoinEx’e kaydolmaya ve AVAX’a para yatırmaya davet eden kullanıcılar, yönlendiren olarak kabul edilecek ve ödül olarak AVAX alacak.

Yönlendirilen bir kullanıcı 100 AVAX yatırırsa ödül olarak 1 AVAX alınır. Referansla üye olan kişi başına en fazla 20 AVAX alınabilir. CoinEx, ilk gelene ilk hizmet esasına göre 6500 AVAX verecek.

Ek olarak, yönlendirenler, yönlendirdikleri kullanıcıların sayısına göre sıralanacaktır. En çok yönlendirme yapan ilk 5 kullanıcı, ayrıca aşağıdaki ödülleri alabilir (Yalnızca yönlendirilen kullanıcılar, başarıyla kayıt olduğunda ve AVAX yatırdığında geçerli olarak kabul edilebilir):

  1. 600 AVAX
  2. 500 AVAX
  3. 400 AVAX
  4. 300 AVAX
  5. 200 AVAX

Daha fazla ayrıntı için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://announcement.coinex.com/hc/en-us/articles/360049993611-AVAX-Launched-Deposit-to-Share-20-000-AVAX

CoinEx hakkında

Global ve profesyonel bir kripto para birimi değişim hizmeti sağlayıcısı olan CoinEx, Aralık 2017’de Bitmain liderliğindeki yatırımla kuruldu ve Estonya’da yasal bir lisans aldı. Dünyadaki en büyük beşinci BTC madencilik havuzuna sahip olan ve aynı zamanda BCH madenciliğinin en büyüğü olan ViaBTC Group’un bir yan markasıdır.

CoinEx, sürekli sözleşme, spot, marj ticareti ve diğer türev işlemlerini destekler ve hizmeti, Çince, İngilizce, Korece ve Rusça gibi çeşitli diller ile yaklaşık 100 ülkede / bölgede küresel kullanıcılara ulaşır.

Website: https://www.coinex.com/
Twitter: https://twitter.com/coinexcom
Telegram: https://t.me/CoinExOfficialENG

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir basın bültenidir. Uzmancoin, bu sayfada yer alan etkinlik, hizmet veya ürün nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu değildir. Okurların ilgili taraftan hizmet veya ürün almadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl