Kripto takip sitesi CoinMarketCap’e güncelleme geldi

Kripto para fiyat verilerini takip etmek için kullanılan en popüler internet sitesi olan CoinMarketCap, dün bir dizi yeni güncelleme yaptı.

Kripto para fiyat verilerini takip etmek için kullanılan en popüler internet sitesi olan CoinMarketCap, dün bir dizi yeni güncelleme yaptı.

CoinMarketCap‘in resmi Twitter hesabından da duyurulan güncellemeler kapsamında, gece modu butonu en üste alındı. Ayrıca gece modunun renklerinde birtakım değişikliklere gidilerek daha az göz yorucu tonlar kullanıldı. Bunlara ek olarak izleme listesi limiti 250’ye yükseldi ve mobilde arama fonksiyonu daha kolay erişilebilir hale getirildi.

Kullanıcılar, geçtiğimiz ay iOS’a yönelik resmi mobil uygulamasını piyasaya süren CoinMarketCap’ten dünkü tweet’in altındaki yorumlar gibi Android’le uyumlu ikinci bir uygulama geliştirmelerini istiyor.

Bitcoin ve diğer kripto paralara olan ilginin artmasıyla birlikte sitenin popülerliği de aynı oranda yükseldi. Alexa’dan elde edilen verilere göre CoinMarketCap, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 250 sitesinden biri. Site, Aralık ayında ilk 100’e girmeyi başarmıştı.

CoinMarketCap, yakın zamanda izleme listesine yeni kripto paralar ekleyen Thomson Reuters gibi diğer kripto para veri sağlayacılarına karşı da rekabet halinde.

Bu arada site, bu yılın başlarında üç büyük Kore borsasını hesaplanan ortalamadan çıkarma kararı üzerine yoğun eleştiri almıştı. Sitenin bu hareketi Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatlarının aniden düşmüş gibi görünmesine neden olmuştu.

→ BITCOIN’DE GÜÇLÜ ‘OVERSOLD’ DURUMU SIÇRAMAYLA SONUÇLANDI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl