Covesting: Hakkında bilmeniz gereken her şey!

Sponsorlu

Chainlink yada LINK, kısaca açıklamak gerekirse dünyanın pek çok yerinden gelen bilgileri gerçek zamanlı bir şekilde kullanıcılarıyla buluşturan ve merkezi olmayan bir oracle ağıdır. LINK dünyanın en popüler kripto paralarından biri ve değerini 100 kattan fazla arttırdı.

İnsanlar sürekli LINK gibi çok kısa sürede değerlenecek bir kripto para birimi bulmaya çalışıyor. Eğer bu durum sizin de ilginizi çekiyor ise Covesting’e göz atmalısınız.

Bir finans-teknoloji şirketi olan Covesting, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine pek çok türde yazılımsal çözüm hizmeti sunuyor. Cebelitarık yasalarına tabi olan Covesting, Cebelitarık otoritelerinden Distributed Ledger Technology License, kısaca DLT belgesini alan dünya üzerindeki ilk şirketlerden biri.

Covesting / PrimeXBT Ortaklığı

PrimeXBT, Covesting kopya ticaret platformunu herkese açık hale getirir, bu da yatırımcıların birbirlerinden kâr edebileceği anlamına gelir. Ortaklık şimdiden çok başarılı görünüyor. Platform, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra ticaret camiasında yaygın bir ilgi gördü ve 1 milyon dolardan fazla takipçi öz sermayesi biriktirdi.

Yatırımcılar ve takipçiler için nasıl çalışır?

Yatırımcılar kendi ticaret stratejilerini kullanarak fon yaratmak için bu modülü kullanabilir ve bu şeffaf bir şekilde yapılır, böylece kullanıcılar, çeşitli fonlara ne kadar sermaye yatırıldığını doğrulayabilir ve yatırımcıların geçmiş kayıtlarını görebilir.

Takipçilerin ilgisini çekmek, yatırımcılara itibar ve ikinci bir gelir kaynağı oluşturma imkanı verir. Farklı yatırımcılar, sonuçlarını görebilen ve hangisine yatırım yapacaklarını seçebilen kullanıcılar tarafından izlenebilir.

Bu sistem, herhangi bir pazarlama bilgisine ve hatta ticaret becerisine sahip olmadan pasif olarak kâr etmeyi mümkün kılar.

Prime XBT hakkında detaylı bilgiler

Ödüllü ve Bitcoin’e dayalı bu marj ticareti platformu, işlem hacminde 1 milyar dolardan fazla hisse senedi endeksleri, forex ve emtialar sunuyor. Prime XBT, bu yıl ADVFN Uluslararası Finans Ödülleri’nde En İyi Bitcoin Marj Ticaret Platformu ödülünü kazandı.

Platformun sunduğu bazı avantajlar:

 • Ticarette kullanılacak çeşitli teknik analiz araçları
 • 100 kata kadar kripto para birimi kaldıracı
 • Birkaç likidite sağlayıcısından toplu likidite
 • Likidite, güvenlik ve ticaret için güvenli, verimli bir ortam

COV’u başarılı kılabilecek faktörler

COV yardımcı program token sahipleri, kopya ticaret platformunu kullanırken bu token’lardan faydalanabilirler. Belirteç yardımcı programları, Çekirdek ve İkincil arasında bölünmüştür.

Covesting, beyaz etiketli lisans anlaşmaları kullanan diğer üçüncü taraf platformlarla gelecekteki bir ortaklığı içeren bir dizi profesyonel hedef önerir. Daha sonra anahtar ortaklar göz önünde bulundurularak ek yardımcı programlar oluşturulacaktır.

Toplam token sayısı 18 milyondur.

Bu token PrimeXBT’ye entegre edilecek ve daha sonra öncelikle şu üç işlev için kullanılacak:

 • İşlem ücreti indirimi
 • Aşağıdaki sınırların artırılması
 • Başarı ücreti yüzdesinin iyileştirilmesi

Şimdi her birine biraz daha detaylı bakalım:

İşlem ücreti indirimi

Strateji yöneticilerine fayda sağlamak için alım satım ücretini düşürmek için bir dizi seçenek olacaktır. Her ücret azaltma katmanı için gereken COV token’larının tam sayısı henüz kesinleşmemiş olsa da, indirim seviyesi %10 ile %100 arasında değişecektir.

Takip limitlerini artırma

Token uygulamasını yüksek tutmak için sermaye sınırlamaları uygulanmalı veya maksimum benzersiz takipçi sayısının sınırlanması gerekecektir. COV token’larını stake ederek sermaye limitleri yükseltilebilir ve ekstra takipçilerin kilidi açılabilir.

Başarı ücreti yüzdesini iyileştirme

COV token’larını stake etmek ve yardımcı programdan yararlanmak, takipçilerin başarı ücretlerinin yüzdesini kendi lehlerine artırmalarına izin verecektir. Daha fazla açıklamak için, şu anda Covesting, kapatılan tüm karlı işlemlerden başarı ücretlerinin bir yüzdesini alıyor. Kalan daha sonra strateji yöneticisi ve takipçi arasında bölünür. İlgili teklif, platform, strateji yöneticisi ve takipçi arasındaki kesin ayrımı belirler.

Piyasa koşullarına göre şirket, mevcut teklifi herhangi bir zamanda değiştirebilir. Covesting’in yüzdesi, belirli sayıda COV token’ını stake ederek, strateji yöneticisi tarafından oluşturulan karlarda takipçiye daha büyük bir pay gidecek şekilde azaltılabilir.

Token yakma

Covesting’in amaçlarından biri de Covesting modülünün ürettiği ücretlerin bir kısmını yakmaktır. Bu, ayda bir ile üç ayda bir arasındaki düzenli aralıklarla gerçekleşecektir. Ücret indirimleri, iştirak kazançları ve diğer gelir etkileri hariç tutulduktan sonra ücretler hesaplanabilir.

Tüm bunlara dayanarak, orta vadeli perspektifte COV token’larının güçlü bir potansiyel taşıdığını söylemek doğru olur. Covesting topluluğu güçlü ve destekleyici bir ağdır.

COV token’ları, diğerlerinin yanı sıra, KuCoin’de alınıp satılıyor ve Covesting’in PrimeXBT üzerindeki modül lansmanından sonra fiyat tepkisi çok olumlu oldu.

Platform için gelecekteki planlar, bir durdurma kaybı işlevi içerir, böylece takipçiler istenmeyen düşüşleri sınırlayabilir, daha fazla risk yönetimi özelliği, strateji açıklaması düzenleme, COV token’ın entegrasyonu ve derecelendirme sistemi ağırlıklandırma mantığının ince ayarını yapabilir.

Sonuç olarak

Covesting sitesine kendiniz bir göz atmanız ve token’ı araştırmanız önerilir. Diğer bir olasılık da PrimeXBT’de marj üzerinden kripto ticareti yapmayı denemektir. Yeni müşteri hoş geldin bonusunu almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir yatırımcının geçmiş performansı gelecekteki sonuçları garanti etmese de bazı yatırımcıları takip etmeyi de deneyebilirsiniz.

Yayınlanan stratejinin platformda aktif olarak kullanıldığı sürenin uzunluğunu düşünün. Yerleşik stratejiler yeni stratejilere göre daha düşük riskli olma eğilimindedir.

COV tutmanın faydaları

COV token’ının ana avantajları aşağıdaki gibidir:

 • Güvenilir ekip
 • Lisanslı şirket
 • Sınırlı token arzı
 • Şu anda teton radarın altında
 • Güçlü topluluk
 • En iyi TradingView analist önerileri
 • Gelecekteki simge ve yardımcı program yazma işlemleri
 • Sağlam, çok kullanıcılı bir ticaret platformuyla ortaklık

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl