Milyonlarca dolarlık DeFi token’ları tutan balinadan 2 altcoin alımı

Son aylarda birçok balinanın DeFi coin'lerine yöneldiği görülürken, bir balina ise AAVE ve UNI almaya devam ediyor. Daha önce de milyonlarca dolarlık alım yapan bu balina bu gece saatlerinde de toplamda 4 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.

Ether spot ETF’lerinin işleme açılma günü gittikçe yaklaşırken, balinalar da Ethereum ekosisteminin token’larını, hatta spesifik olarak da DeFi alanının token’larını tercih etmeye devam ediyor. Hem mayıs hem de haziran ayında birçok Ether balinasının LDO, AAVE, UNI, PENDLE ve ENS gibi token’lara yöneldikleri görülmüştü.

UNI ve AAVE aldı

Özellikle mayıs ayında Ether spot ETF’lerine onay verilmesi alımları daha da artırmıştı. Yeni açılan birçok cüzdan Ethereum ekosisteminin token’larına yönelirken, bu gece saatlerinde de bir balinanın AAVE ve UNI aldığı görüldü. Zincir üstü veri platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre Kraken borsasına 4 milyon dolarlık USDC gönderen balina, 3 milyon dolarlık 35.983 adet AAVE ve 1 milyon dolarlık 123.183 adet UNI aldı.

Daha önceden de bu iki token’ı alan balinanın elinde şu anda 12.1 milyon dolarlık AAVE ve 11 milyon dolarlık da UNI bulunuyor.

Uzmanlar, Ether spot ETF’lerinin gelecek hafta ya da en geç ondan sonraki hafta işlemlere açılmasını bekliyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl