Dogecoin de Elon Musk da sessiz: DOGE’da yön neresi?

Dogecoin, kripto para piyasasındaki genel iyimser havayla beraber bugün 0.32 dolara kadar çıktı. Bu nokta, Dogecoin için iki haftadır ilk defa görülüyor. 40 milyar dolarlık piyasa değerini koruyan Dogecoin için bugünlerde hisse kanıtına (proof of stake) geçiş konuşulmaya başlandı. Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in Dogecoin’in PoS’e geçiş yapmasın önermesi, bu konuyu tekrar gündeme getirdi.

Dogecoin için bir de güncelleme meselesi var. Dogecoin’de işlem hızını ve kapasiteyi büyük ölçüde artıracak olan güncelleme için halen çalışılıyor. Ne zaman devreye alınacağı ise belirsizliğini koruyor.

DOGE’da teknik görünüm

Tüm bunlarla beraber Dogecoin’de kısa vadeli görünüm şöyle:

Yeni zirve seviyesi oluşturarak yükseliş trendine orta ve kısa vadede devam eden grafiğimizde Harmonik CRAB Pattern oluşumunun tamamlanmasına yakın bir seviyede Alçalan Takoz formasyon oluşumu mevcuttu, formasyon yukarı yönlü kırılıp yükselişini devam ettirdi. CRAB Pattern oluşma seviyesi olan 0.37139 seviyesi ile ana direnç bölgesi olan 0.43100 seviyesi hedef olarak takip edilebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl