Yeni blok zinciri için DYDX token’a yüzde 100’e yakın onay

Önümüzdeki dönemde oluşturulması planlanan 1. katman blok zinciri DYDX Chain'in kendi varlığı olma konusunda DYDX token için yapılan oylamadan yüzde 100'e yakın "evet" oyu geldi.

DYDX türev protokolünün 4. versiyona geçişi ve DYDX token’ın da 1. Katman varlığı olma konusunda yapılan oylamadan tam destek çıktı. Bugün tamamlanan oylamada topluluk yüzde 100’e yakın evet” oyu vedi.

Merkezi ve merkeziyetsiz borsalarda trade yapılmasını sağlayan firmalardan biri olan Wintermute’un başlattığı oylama bugün sona erdi. 392 adresten 36 milyona yakın onay oyu gelirken, sadece 4 adresten 43 oy ise “hayır” dedi.

İlginizi Çekebilir! | Pi Network için heyecanlandıran gelişme: Beklenen geliyor mu?

Yönetişim kararı doğrultusunda proje, DYDX token’ı Ethereum’dan şu anda bir test ağında bulunan Cosmos ekosistemine geçirecek.

Oylamaya sunulan teklifin içinde ayrıca, DYDX Vakfı tarafından kontrol edilecek olan ve DYDX token’larının Ethereum ağından DYDX Chain’e izinsiz ve kolayca transferini sağlayacak olan bir akıllı kontrat da bulunuyor. Bu akıllı kontrat da Ethereum ağında yer alıyor.

DYDX kurucusu olan Antonio Juliano da konuyla ilgili “DYDX artık resmen DYDX Chain’in temel token’ı olma konusunda hazır” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl