Pi Network için heyecanlandıran gelişme: Beklenen geliyor mu

Twitter'da Pi Network'ün gayriresmi haber hesaplarından birinden yapılan "Yeni yol haritası eylülde açıklanacak. Sabırla bekleyin" paylaşımı yatırımcıları ve kullanıcıları tam anlamıyla ikna etmedi. Takımdan eksik gelen bilgiler, son dönemde moderatörlerin iş bırakmasına neden olmuştu. Açıklamanın resmi olmayan bir hesap tarafından gelmesi de topluluk tarafından sorgulanıyor.

Cep telefonu üzerinden cihazın pilini harcamadan madencilik yapılmasını sağlayan ve özellikle 2021 yılında büyük ilgi gören Pi Network’te yeni yol haritasıyla ilgili bir paylaşım yapıldı.

Okumadan geçmeyin! | Pi Network kullanıcılarından ekibe büyük öfke var

Merkeziyetsiz madencilik alanında son dönemde yeniden ilgi görmeye başlayan projede, merakla beklenen ana ağ başlangıcı öncesinde yeni bir yol haritası kullanıcıların talepleri arasındaydı. Çünkü projenin sitesindeki son yol haritası 2021 yılında güncellenmişti.

İlginizi Çekebilir | Pi Coin ne zaman borsaya girecek? Akıllarda soru işareti!

Bu durum ise kullanıcılardan ve özellikle proje moderatörlerinden tepki çekiyordu. Proje kullanıcıları ise “Pi News” adlı hesaptan yapılan açıklamaya soru işaretleriyle yaklaşıyor.

Okumadan Geçmeyin! | Pi Coin nedir?

“Yol haritasını önemsiyoruz” demişti

Pi CEO’su Nicolas Kokkalis son yaptığı açıklamada yeni yol haritasında ana ağa geçiş başta olmak üzere birçok zamanlama bilgisinin yer alacağını belirtmişti. Yol haritalarına her zaman sıkı sıkıya bağlı olduklarını belirten Kokkalis, “Yeni yol haritasını ciddi şekilde önemsiyoruz” demişti.

Yol haritası haberlerinin yavaş yavaş yayılması ise kritik bir döneme denk geliyor. Pi moderatörlerinin, çekirdek ekipten eksik bilgi geldiğini gerekçe göstererek görev bırakması ve yavaşlatması gibi olayların yaşandığı bir dönemde yol haritası açıklaması bazı sorunları çözebilir, ya da en azından bir şeffaflık getirebilir.

İlginizi Çekebilir | Pi Network için Vietnam’da soruşturma açıldı!

Tabii ki burada hala, yol haritasının eylül yayında yayımlanıp yayımlanmayacağı da resmen belirsizliğini koruyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl