DYDX için kilitler açıldı: Airdrop ödülleri 50 bin doları buldu

Merkezi olmayan borsa dYdX, platformu geçmişte kullananlara airdrop ile verdiği DYDX token’ı için kilitleri bugün kaldırdı. Token, önde gelen kripto para borsalarında da hızla listelenmeye başladı.

DYDX’in fiyatı, borsalarda karışık seyretti. Bir noktada fiyat, 30 dolara kadar çıktı ve sonra 11 dolar seviyesinde denge buldu.

DYDX airdrop’u sayesinde, bazı kullanıcılar 50 bin doların üzerinde getiri sağladı. Airdrop’a hak kazanmak için son üç yıl içinde platformda en az bir defa işlem yapmak gerekiyordu.

Airdrop için token arzının yüzde 7.5’i ayrılmıştı. Platform üzerinde işlem hacmi yüksek olan kullanıcılar daha fazla token almaya hak kazanırken toplamda 64 bin adres airdrop’tan yararlandı.

İlk kez OKEx’te listelendi

OKEx, spot piyasada DYDX’i listeleyen ilk borsa oldu. Borsada para yatırma işlemleri bugün 12.00’de devreye alınırken alım satımlar ise 19.00 itibari ile başladı.

OKEx’te tüm DYDX işlem çiftlerinde komisyonlar da sıfırlandı. Borsa, bir ay boyunca hem taker ham de maker ücretlerinin tüm kullanıcılar için sıfır olacağını açıkladı.

Daha önce de benzer şekilde Uniswap gibi platformlar kendi token’larını çıkarmış, eski kullanıcılara airdrop ile dağıtmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl