Eigen Vakfı’ndan token tutanlara en az 100 EIGEN daha gelecek

Geçtiğimiz günlerde tamamladığı airdrop'unun ardından topluluktan tepki alan Eigen Vakfı, hak kazananlara en az 100 adet token daha verme kararı aldı.

Eigen Vakfı son günlerde topluluktan gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı ve 280 binden fazla cüzdana en az 100 adet EIGEN token daha göndereceğini belirtti. Birinci sezon hak kazananları en az 110 adet, ikinci sezon hak kazananları ise en az 100 adet EIGEN token alacak.

Eigen airdrop’u özellikle hak kazananların satış yapmasına belli bir süre engel olan kuralları nedeniyle de çok eleştirilmişti. Gelen tepkiler üzerine ise airdrop planında küçük de olsa böyle bir değişikliğe gidildi.

EigenLayer’dan yapılan açıklamada ayrıca, yatırımcı token’larının da, gönderilebilme özelliklerinin açılmasının ardından, yani EigenLayer’ın ana ağının bazı özellikleri kazanmasıyla beraber “30 Eylül’den bir zaman sonra” hazır olacağı bilgisi verildi.

Söz verdiler

Bununla beraber EigenLayer geliştiricileri, airdrop alamayan ancak buna hak kazanmış kullanıcılara da yeni bazı haklar tanınacağının sözünü verdi. Vakıf, testnet’te hak kazanan kullanıcı hakları için 1. sezonun 2. bölümünde eni bir güncelleme daha yapılacak. Bu konuyla ilgili bilgiler de birkaç hafta içinde detaylı şekilde verilecek.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl