Bitcoin yatırımcıları için en iyi 5 mobil uygulama

Kripto para birimlerinde ister epeydir tecrübe sahibi biri olun ister çok yeni bir yatırımcı… Bu listede kendiniz için ilginç şeyler bulabilirsiniz. 1- Blockfolio Blockfolio, hemen hemen herkes için basit bir portföy denetleyicisi. Aldığınız kriptoları manuel olarak girmeniz gerekiyor. Bu nedenle günlük olarak coin’den coin’e atlayanlar için iyi değil. Uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonu var. Blockfolio’nun alternatifleri ise Acrypto, Condex, Crypton, Delta ve Coincap olarak sayılabilir. 2- Bitcoin Checker Sadece Android kullanıcıları için düzenli küçük bir widget olan Bitcoin...

Kripto para birimlerinde ister epeydir tecrübe sahibi biri olun ister çok yeni bir yatırımcı… Bu listede kendiniz için ilginç şeyler bulabilirsiniz.

1- Blockfolio

Blockfolio, hemen hemen herkes için basit bir portföy denetleyicisi. Aldığınız kriptoları manuel olarak girmeniz gerekiyor. Bu nedenle günlük olarak coin’den coin’e atlayanlar için iyi değil. Uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonu var.

Blockfolio’nun alternatifleri ise Acrypto, Condex, Crypton, Delta ve Coincap olarak sayılabilir.

2- Bitcoin Checker

Sadece Android kullanıcıları için düzenli küçük bir widget olan Bitcoin Checker, yeniden boyutlandırılabiliyor ve herhangi bir borsadan herhangi bir kripto para birimini görüntülemek için kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra Bitcoin fiyatlarını birden fazla borsada izleyerek arbitraj fırsatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca altcoin‘leri de birçok borsa üzerinden izleyebilirsiniz.

3- Coin Tracking

Ciddi yatırımcılar için çok etkili bir uygulama. Tüm işlemlerinizi analiz ederek işlemlerinizin kar/zarar oranını, kripto paralarınızın değerini, gerçekleşen ve gerçekleştirilmemiş kazançları ve çok daha fazlasını içeren gerçek zamanlı bilgiler üretir. 4000’den fazla kripto parayı destekliyor. Bunların yanı sıra fiyat uyarısı alabiliyorsunuz. Hem iOS hem de Android versiyonu bulunuyor.

4- Ztrader

Kullandığınız borsa (Bittrex ya da Poloniex gibi) mobil uygulamaya sahip değilse API aracılığıyla borsaya bağlanmanıza ve ticaret işlemlerinizi yürütmenize olanak tanır. Uygulama şu an için Android‘de mevcut.

5- Google Authenticator

Hesaplarınızı 2FA aracılığıyla güvenli hale getirmek için Google Authenticator’ı kullanmıyorsanız bir bakıma coin’lerinizin çalınmasını istiyorsunuz. Uygulama hem Android hem de iOS‘da bulunuyor.

Ve bonus:

Bitcoin Billionaire

Bitcoin’i konu alan eğlenceli bir oyun. Oyuna başlarken neredeyse hiçbir şeyiniz yok. Sadece bir çalışma odası, eski bir masa ve berbat bir bilgisayar… Bu berbat durumdan kurtulmak için doğru adımlarla ilerle, Bitcoin al ve sat ve Bitcoin milyarder ol. Hem Android hem de iOS‘da mevcut.

Sizin de tecrübe ettiğiniz ve bizim gözümüzden kaçan iyi bir uygulama varsa, aşağıda bulunan yorum bölümünden paylaşın.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl