EOS sahipleri dikkat: Yüz milyonlarca dolarlık EOS kaybedilebilir

Eğer EOS sahibi iseniz acele edin ve token'larınızı kaydedin - Bu uyarıyı önümüzdeki günlerde daha sık duyacaksınız. 2 Haziran'dan sonra kaydedilmeyen EOS'lar kilitlenecek, kullanılamaz ve transfer edilemez hale gelecek.

Eğer EOS sahibi iseniz acele edin ve token’larınızı kaydedin – Bu uyarıyı önümüzdeki günlerde daha sık duyacaksınız. 2 Haziran’dan sonra kaydedilmeyen EOS’lar kilitlenecek, kullanılamaz ve transfer edilemez hale gelecek. Ana ağ açılışı için geri sayım şuradan takip edilebilir.

Kullanıcılar, EOS’larını resmi EOS internet sitesi üzerinden kaydetmedikçe veya bir borsaya göndermedikçe EOS geliştirilerinin insafına kalacaklar.

Tüm EOS’ların yarısı henüz kaydedilmedi

Eosauthority.com üzerinden elde edilebilen verilere göre, EOS ana ağ açılışına günler kala dolaşımdaki tüm EOS token’larının yalnızca yüzde 49.77’si kaydedilmiş durumda. Yaklaşık 523 milyon adet EOS kaydedilmedi. Bu EOS’ların birçoğunun bazı borsalarda bulunduğu ve bu nedenle henüz kaydedilmediği düşünülebilir. İlerleyen günlerde bu sayı azalacaktır ancak gidişat öyle gösteriyor ki sıkıntılı bir süreç kapıda. Yüz milyonlarca dolarlık EOS kaybedilebilir.

EOS’u bu borsalarda tutuyorsanız bir şey yapmanıza gerek yok

Binance, Bitfinex, Kraken, OKEx ve Kucoin gibi borsalar EOS token takasını destekleyeceğini duyurdu. Yani eğer EOS’larınız bu borsalarda bulunuyorsa sizin için gereken tüm süreci otomatik bir şekilde gerçekleştirecekler ve sizin yapacağınız hiçbir şey bulunmuyor. EOS listeleyen tüm borsalar esasında bu süreci müşterileri için otomatik bir şekilde gerçekleştiriyor olmalılar. Bu nedenle kullandığınız borsayı kontrol edin.

EOS’unuzu bir borsada değil de cüzdanda saklıyorsanız o halde rehberimiz size yardımcı olabilir.

→ EOS TOKEN KAYDI NASIL YAPILIR? ADIM ADIM DETAYLI REHBER

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl