Shiba Inu (SHIB) konusunda eski casus Snowden’dan uyarı: Dikkat edin

ABD'nin gizli belgelerini açıklayan ve kendisi hakkında yakalama kararı çıkarılması sebebiyle Rusya'da yaşamak zorunda kalan eski casus Edward Snowden kripto para yorumlarına bir yenisini daha ekledi ve fenomen token Shiba Inu (SHIB) konusunda uyardı. Snowden, "Size, bırakın bir köpek parasını, onun da kopyası olan bir parayı satabilmiş piyasa karşısındaki kazanma ihtimalinizi yeniden düşünmenizi öneriyorum" dedi.

Bitcoin yatırımları ve sürekli olarak Twitter hesabından yaptığı kripto para yorumlarıyla bilinen ABD’li eski casus Edward Snowden, Shiba Inu (SHIB) konusunda uyardı.

“Size köpek parasının kopyasını aldıran bu piyasa…”

Twitter’dan SHIB’e yatırım yapanları uyaran Snowden, şu ifadeleri kullandı:

“Bunu gerçekten sizleri sevdiğim için söylüyorum. Zor kazandığınız birikimlerinizi, sadece bir fenomen zengin olacağınızı söyledi diye, bir köpek parasına yatırma konusunda tavsiye aldıysanız, lütfen size bir köpek parası bile olmayan hatta, onun kopyası olan bir parayı aldıran piyasa karşısında kazanma ihtimalinizi bir kez daha düşünün. Bu tweet’e çok kızdıysanız da, muhtemelen yatırım boyutunuzu küçültmeniz gerekiyor”

“Herkes istediği çöpü alabilir”

Bir takipçisinin yazdığı “Dolarlar senin çok sevdiğin BTC’ye gitmiyor diye kızmışsın” yazmasına da cevap veren Snowden, fenomen kripto paralara yüksek yatırımlar yapılmasına karşı olduğunu belirtti:

“Herkes istediği çöpü satın alabilir. Bununla bir sorunum yok. Buradaki problem, insanların duygusal düşünerek manipüle olması ve büyük değerdeki varlıklarını bu coin’lere bağlamaları. Eğer yemek paranızı, loto biletlerine ayırmak istiyorsanız parayı kaybedebilirsiniz ama kira parasını yatırmamalısınız”

1 ayda %900 arttı

Elon Musk’ın destek verdiği ve 2021 yılının başından itibaren özellikle tweet’leriyle reklamını yaptığı Dogecoin’den esinlenerek ortaya çıkan Shiba Inu, son haftalarda inanılmaz bir yükseliş ivmesi yakaladı. Fenomen kripto para, en büyük coin’ler sıralamasında Dogecoin’i bile geride bırakmayı başarırken, %900’lük yğükseliş kaydetti.

Coinbase ve Binance’in yanında BtcTurk ve Paribu gibi Türk borsalarının da listelediği SHIB, 0,00007301 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu’nun piyasa değeri de 40 milyar doların üzerinde…

Times Meydanı’da dev Shiba Inu reklamı

Öte yandan SHIB çılgınlığı tüm dünyada hızla devam ederken, ABD ve New York’un ünlü Times Meydanı’nda da Shiba Inu görüldü. Dev billboard’lardan birinde görülen Shiba Inu reklamı özellikle sosyal medyada birçok hesap tarafından paylaşıldı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. DD Cevapla

    Shib yükselecek mi