Justin Sun uslanmıyor: Ethereum için alaycı ifadeler

TRON'un kurucusu Justin Sun, Çin Twitter'ı Weibo'da TRON'un yükselişinden övgü ile bahsederken Ethereum'la adeta alay etti.

Önceki gün önde gelen kripto paraların çoğu kırmızı bölgede yer almasına karşın TRX, gün içinde yüzde 15’in üzerinde değer kazandı.

Kripto para, CoinMarketCap verilerine göre 0.35 dolara kadar yükseldi. Bu aynı zamanda bir hafta içinde yüzde 50’nin üzerinde yükseliş anlamına geliyordu fakat bu yükseliş, uzun sürmedi ve TRX, hafta ortasındaki seviyelerine geri döndü.

Piyasa kapitalizasyonu ile en büyük 8 kripto para arasına giren TRX’in bu yükselişi sırasında kurucu Justin Sun, Çin’in mikroblog sitesi Weibo’daki hesabında TRX’i överken Ethereum için de alaycı ifadeler kullandı.

 

Sun, gönderisinde “TRON’un yükselişe geçtiği doğrudur, ve Ethereum yokuş aşağı gidiyor.” yazdı. Sun ayrıca gönderisinde sosyal medyada sıkça kullanılan bir görselin TRON-Ethereum uyarlamasını da paylaştı.

Öte yandan bazı Çinli kripto para yatırımcıları öyle düşünmüyordu. yatırımcılardan biri TRX’i ‘tamamen merkezi bir hava parası’ olarak niteledi. Çin kriptopara topluğundaki birçok diğer kişi ise TRX’ten hiçbir teknik değeri olmayan, ekibin piyasayı manipüle etmek için büyük miktarda token’ı kontrol ettiği bir piramit dolandırıcılığı şeklinde bahsetti.

Haber: 8BTC

→ PABLO ESCOBAR’IN AĞABEYİ TRUMP’I DEVİRMEK İÇİN KRİPTO PARA ÇIKARDI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun

1 comment

  1. Ali Cevapla

    0.35 değil 0.035 olmalıydı