255 bin Ether’i olan balinadan borsaya 10 milyon dolarlık transfer

Bitcoin'de fiyatın ne yöne gideceği merak konusu olmaya devam ederken bazı balinaların da yüksek miktarlarda coin'leri borsalara taşıdıkları gözlerden kaçmıyor. Son olarak üç Ether balinasından on milyonlarca dolarlık borsa transferleri geldi.

Dün akşam saatlerinde iki Ether balinasının borsa transferleri blok zinciri takipçilerinin dikkatlerinden kaçmadı.

Bir balina 13.2 milyon dolar değerde 8 bin adet ETH’yi Binance borsasına transfer etti. Bu balinanın geçmiş işlemleri de incelendiğinde son 20 günde yaklaşık 12 bin Ether’i (20 milyon dolar) Binance’e gönderdiği görülüyor.

Ether’i 0.3 dolardan alan balina transfer etti

Bu balina gibi bir başka büyük varlık sahibi kişi de yine önemli bir borsa transferi gerçekleştirdi. Ethererum ICO’suna katılan ve elinde şu anki değeri 422 milyon dolar olan 254 bin adet ETH bulunan bir balina 10 milyon dolar değerde 6000 ETH’yi Kraken’e gönderdi. Bu balina Ether’lerini 0.3 dolardan almayı başarmıştı.

2014 yılının temmuz ve ağustos aylarında gerçekleştirilen Ethereum ICO’su kripto para dünyasının en önemli olaylarından biri olarak kabul ediliyor. Kriptonun en büyük kitle fonlamalarından biri olan satışta Ethereum Vakfı, Bitcoin karşılığında 60 milyon Ether token’ı satmıştı. Bu satışlardan sonra kripto para dünyasında Ethereum farkındalığı artmış ve ikinci en büyük kripto para için ciddi bir kitle oluşmuştu.

2 yıldır uyuyan balinadan yeni transfer

2 yıldır uyuyan bir başka balina ise 4 gündür yaptığı transferlere bugün bir yenisini ekledi. Son 4 günde 10 bin adet Ether’i Binance, OKX ve Kucoin borsalarına dağıtan balina, bugün yeni bir 10 bin Ether’i daha yeni bir adrese transfer etti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl