Ethereum balinasından 1 milyon dolarlık yüklü PEPE alımı

Nisan ayında yaratılan ve yaklaşık 1 ayda tüm kripto para dünyasının en çok konuştuğu token olan PEPE, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Zincir üstü veriler bir Ethereum balinasının dün141 ETH'lik PEPE aldığını, aynı balinanın haziran ayından bu yana da 1 milyon dolarlık alım yaptığını gösteriyor.

Yeni boğa sezonunun başlayıp başlamadığı yatırımcılar arasında en çok tartışılan konu olurken, böyle bir dönemde bir balinadan önemli bir alım geldi. Twitter’da OSF olarak da bilinen hesabın sahibi olan balina, dün 141 ETH’lik PEPE alımı yaptı.

Toplamda 536 ETH harcadı

Zincir üstü veri platformu Lookonchain aynı zamanda hesabın son dönemdeki hareketlerini de inceledi. Buna göre aynı balinanın bir aydır zaten PEPE topladığı ortaya çıktı. 14 Haziran’dan 11 Temmuz’a kadar yaklaşık 1.04 milyon dolarlık 613 milyar adet PEPE toplayan bu kişinin fiyat ortalamasının da 0.0000016 olduğu görülüyor. Balina PEPE alımları için toplamda 536 ETH harcadı.

Binance listelemesi uçurmuştu

17 Nisan’da yaratılan ve kısa sürede birçok kişinin ilgisini çeken PEPE, öncelikle orta hacimli borsalarda listelenmişti. Daha sonra ilginin durmaması üzerine mayıs ayında Binance listelemesi de gelince, token’da çok ciddi artışlar olmaya devam etmişti. PEPE, ilk çıktığı günden ATH seviyesine kadar yüzde 5 milyonluk artış yaşamıştı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde de PEPE’nin bir kopyası çıkmış ve bu PEPE2 adlı “meme coin”e 12 bin dolar yatırım yapan bir trader, parasını 1 milyon doların üzerine çıkarmayı başarmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl