Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dünyanın en büyük vadeli işlem borsası, Ethereum’u listeliyor

Dünyanın en büyük vadeli işlem ve opsiyon borsası CME, bugün önümüzdeki yıldan itibaren Ethereum vadeli işlem sözleşmelerini listeleyeceğini duyurdu. Yeni Ethereum ürünü, yasal onaya bağlı olarak 8 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Sözleşme, nakit uzlaşılı olarak işlem görecek ve fiyat için referans olarak CME tarafından geliştirilen, Ether fiyat verisi CME CF Ether-Dollar Reference Rate baz alınacak. CME’nin internet sitesine göre, bir sözleşme 50 ETH’ye eşit olacak. CME’nin 2017 yılının Aralık ayında listelemeye başladığı Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi için bu 5 BTC’ydi. Şirketten...

Ethereum eth altcoin

Dünyanın en büyük vadeli işlem ve opsiyon borsası CME, bugün önümüzdeki yıldan itibaren Ethereum vadeli işlem sözleşmelerini listeleyeceğini duyurdu.

Yeni Ethereum ürünü, yasal onaya bağlı olarak 8 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Sözleşme, nakit uzlaşılı olarak işlem görecek ve fiyat için referans olarak CME tarafından geliştirilen, Ether fiyat verisi CME CF Ether-Dollar Reference Rate baz alınacak.

CME’nin internet sitesine göre, bir sözleşme 50 ETH’ye eşit olacak. CME’nin 2017 yılının Aralık ayında listelemeye başladığı Bitcoin vadeli işlem sözleşmesi için bu 5 BTC’ydi.

Şirketten yapılan açıklamada, “Bitcoin vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinde elde edilen başarıdan sonra CME Group, Şubat ayında kripto para risk yönetimi çözümlerine Ether vadelilerini de ekleyecek.” ifadeleri kullanıldı.

CME Group’un 2017 yılında Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini listeleyeceği haberi, Bitcoin fiyatının yukarı yönlü büyük bir artış yaşamasını sağlamış, fiyat sözleşmelerinin listelendiği gün sert şekilde düşmüştü. Şimdi, bugün ve ilerleyen günlerde Ether’deki fiyat hareketinin seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor.

ETH, haberin yayına girdiği TSİ 18.00’de 618 dolardan el değiştiriyor.

Daha fazla detay geliyor…

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl