Bybit Türkiye kullanıcılarına özel çekilebilir 10.500 USDT ödül havuzlu fan token etkinliği!

Bybit sponsorluğunda

Kullanıcılarına ayrıcalıklı bir işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye kullanıcıları için düzenlediği yeni fan token etkinliği ile kazandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinin fan tokenleri ile düzenlediği kampanya kapsamında Bybit, kullanıcılarını 10.500 USDT değerinde ödüllerle buluşturuyor.

22 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar farklı etkinlikler üzerinden ödül alma şansına sahip olacak. Kampanya detaylarına etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e ilk yatırma işlemi yapanlara 5.000 USDT değerinde ödül havuzu

Futbolseverleri fan token dünyasının en avantajlı fırsatlarıyla buluşturan Bybit, ilk yatırma işlemi yapan ilk 1000 kişiye çekilebilir 5 USDT değerinde Airdrop armağan ediyor. Bybit Spot Piyasası’nda işlem gören AC Milan, Arsenal, Barcelona, Manchester City, Galatasaray, Paris Saint-Germain, Juventus, Inter gibi takımların fan tokenlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesinden dilediğini seçerek ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ödül havuzundan payını kapıyor. Kazananlardan olmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ilgili görevleri yerine getirmek yeterli.

Bybit spot piyasasında ilk trade işlemini yapanlara çekilebilir 5.000 USDT değerinde ödül havuzu

Kazandıran kampanya kapsamında Bybit’te ilk Spot alım-satım işlemini Bybit Spot Piyasası’nda listeli 8 fan tokenden biri ile gerçekleştiren ilk 500 kullanıcı 10 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor.

Etkinliği paylaşanlar kazanıyor!

Bybit’in sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir spot işlemlerinin yanı sıra sosyal medya üzerinden de ödül kazanmak mümkün. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 20 USDT değerinde Airdrop’un sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: blog.bybit.com

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl