Flare token dağıtımı başlıyor: Airdrop hakkında bilmeniz gerekenler

İki yıldır beklenen Flare token’larının dağıtımı salı günü başlıyor. 12 Aralık 2020’de alınan bakiye kayıtlarına göre, hesaplarda tutulan her 1 XRP için 0.15 FLR token’ı dağıtılacak. Dağıtım işlemi, salı günü TSİ 02.59’da gerçekleşecek. Uygun şartları sağlayan kullanıcılar FLR alabilecekler.

Önde gelen kripto para borsalarının birçoğu airdrop’u destekliyor. Binance, Kraken, Coinbase, Bitfinex, OKX, Bybit’in yanı sıra Türkiye’den BtcTurk, Paribu, Bitexen ve Icrypex de airdrop’u destekleyen borsalar arasında. Listenin tamamı Flarepedia üzerinden kontrol edilebiliyor. İlgili tarihte, destekleyen borsalardaki hesaplarında XRP bulunduran kullanıcılar, yukarıda belirtilen oranda FLR sahibi olacaklar. XRP’leri kendi cüzdanlarında tutanlar da airdrop’tan faydalanabilecekler.

Salı günü gerçekleşecek airdrop’un devamı da gelecek. Dağıtımların sonraki aşamaları, Flare Geliştim Teklifi 01 oylamasıyla topluluk tarafından belirlenecek. Teklif topluluk tarafından kabul edilirse, token dağıtımının %85’lik kalan bölümü (her 1 XRP için 0.8562 FLR token) zincir üstünde dağıtılacak. Oylama, ilk airdrop’un yapılmasından sonra düzenlenecek.

36 ayda tamamlanacak

FLR token dağıtım programı, her 1 XRP için toplamda 1.0073 FLR token olacak şekilde, 36 ayda tamamlanacak. Borsalar, daha sonraki airdrop’ları desteklemeyi kabul ederse Flare tarafından bir duyuru daha yapılacak.

Flare Token dağıtımından yaralanacak olanlar, token’larını dönüştürüp Flare Time Series Oracle’a delege edebilecekler. Bu kullanıcılar böylece, ağ için merkeziyetsiz veri çalışmasına destek oldukları için enflasyonist ödüllerden kazanmaya başlayabilecekler.

Ripple Haberleri

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl