Flare token airdrop’u iki yıllık beklemenin ardından yapıldı

2020'nin aralık ayı başında airdrop için ekran görüntüleri alınan XRP yatırımcıları, airdrop'un başlamasıyla ilk etap FLR token'larını aldılar. Hak eden kişilere yaklaşık 4.28 milyar adet Flare token dağtıldı.

flare

XRP yatırımcılarının iki yıldır heyecanla bekledikleri Flare token airdrop’unda ilk etap dağıtım başladı. Dün itibariyle FLR token hak eden milyonlarca kişiye, milyarlarca adet token dağıtımı yapıldı.

Flare’in kendi token’ı olan FLR’den 4.28 milyar adet dağıtılırken, bu airdrop toplam dağıtımın sadece %15’ini oluşturuyor. Geri kalan %85’lik bölüm ise önümüzdeki 3 yıla aylık olarak bölünerek yapılacak. İlk etap airdrop’undan faydalanan ve elinde FLR token tutanlar, ikinci etap dağıtım için yönetişim teklifine oy verme hakkına da sahipler…

Daha önceden Spark olarak bilinen Flare’in CEO ve kurucu ortağı olan Hugo Philion airdrop ve proje konusunda şunları söyledi:

“Blok zinciri teknolojisinin gelişmesi için daha kullanışlı merkeziyetsiz uygulamalara ihtiyacımız var. Flare olarak biz sadece işlem ücretleri değil, Web2’nin de dahil olduğu birçok konuyla ilgileniyoruz. Daha büyük kalabalıklara hitap eden uygulamalar geliştirmeliyiz”

Bilindiği üzere Flare projesi, Ripple için bir DeFi ekosistemi oluşturmak amacıyla başlatılmıştı. Bu yüzden airdrop’lar da XRP yatırımcılarına yapıldı. İki yılda kendini geliştiren proje şu anda birçok blok zinciri için akıllı kontrat çözümleri yaratıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl