Binance, Flare (FLR) token dağıtımını 9 Ocak’ta yapacak

Binance borsası, gerekli şartları sağlayan müşterilerinin %15 orandaki ilk Flare token (FLR) dağıtımını destekleyecek. Yapılan açıklamaya göre, Binance'te tutulan her 1 XRP için 0.1511 FLR verilecek. Dağıtım, 9 Ocak 2023'te gerçekleştirilecek.

Binance borsası 12 Aralık 2020’de ekran görüntülerini aldığı kullanıcılarına, tuttukları her 1 XRP için 0.15 FLR token dağıtacak. Flare’in açıklamasına göre uygun şartları sağlayan kullanıcılar 9 Ocak 2023 itibariyle token’larını alabilecekler.

Dağıtımların sonraki aşamalarının şartları ise Flare Gelişim Teklifi 01 oylaması aracılığıyla topluluk tarafından belirlenecek. Teklif topluluk tarafından kabul edilirse, token dağıtımının %85’lik kalan bölümü (her 1 XRP için 0.8562 FLR token), airdrop olarak değil, zincir üstünde dağıtılacak.

FLR token dağıtım programı, her 1 XRP için toplamda 1.0073 FLR token olacak şekilde, 36 ayda tamamlanacak. Binance borsası daha sonraki airdrop’ları desteklemeyi kabul ederse, Flare tarafından bir duyuru daha yapılacak.

Flare Token dağıtımından yaralanacak olanlar, token’larını dönüştürüp Flare Time Series Oracle’a delege edebilecekler. Bu kullanıcılar böylece, ağ için merkeziyetsiz veri çalışmasına destek oldukları için enflasyonist ödüllerden kazanmaya başlayabilecekler.

Eğer topluluk FIP.01’e “evet” derse, alıcılar kendilerine sunulan maksimum FLR token sayısını elde edebilecekler.

Flare’den yapılan açıklamaya göre bu yeni bir airdrop değil. Binance’in daha önce onayladığı bir airdrop. Tek fark, token adının artık Spark değil, Flare olması. Ayrıca dağıtım günü de 9 Ocak 2023 olarak belirlendi.

Token dağıtımı hakkı kazanmak için vâr olan şartlar değişmedi. Bu hak için XRP ekran görüntüleri 12 Aralık 2020’de alındı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl