Kripto para borsası FTX çekim işlemlerini durdurup yeniden başlattı

Son günlerde çekim işlemlerinde yavaşlamalar görülen ve CEO Sam Bankman-Fried'in "Sorun yok" dediği FTX borsası çekim işlemlerini durdurdu. Haberin kripto para medyas platformlarında yayımlanmasının ardından ise işlemler yeniden başlatıldı.

ABD medyasından The Block’un verdiği bilgiye göre FTX borsası çekim işlemlerini durdurdu. Borsadan son yapılan çekim işleminin TSİ 14.37’de yapıldığı belirtiliyor.

Binance borsasıyla girdiği sert “savaş” ile 2 günde belki de hiç görmediği zorlukları yaşayan borsanın müşterilerinin talep ettiği çekim işlemlerine yanıt veremediği belirtiliyor.

Yeniden başladı!

Haberin kripto para medya platformlarında yayılmasının ardından ise borsa çekim işlemlerini yeniden başlattı. Borsanın ilk etapta tanımlı olan Ethereum, Solana ve Tron cüzdanlarında talep edilen çekim işlemlerini durdurduğu belirtildi. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun tweet’lerinin ardından FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ortamı yatıştıracak sözler söylemiş ancak şirketini bu girdaptan bir türlü kurtaramamıştı. SBF, dün yaptığı açıklamalarda da çekim işlemlerinde sorun olmadığını ve talepleri rahatlıkla karşılayacaklarını söylemişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl