Galxe, 5 milyon dolar ödüllü havuzu ile GAL staking’ini başlatıyor

Web3 altyapı ve dijital kimlik ağı geliştiricisi olan Galxe, içerisinde Arbitrum, Polyhedra ve Merlin'in de bulunduğu ortaklarından ödüllerin olduğu 5 milyon dolarlık ödül havuzunu başlattı. Galxe ayrıca yönetişim sisteminde de önemli bir değişikliğe gidiyor. Platform oy kullanma haklarını GAL stake edenlere verecek.

Galxe bugün yaptığı açıklamayla GAL token staking’i duyurdu. GAL token’larının stake edilmesi üzerinden kullanıcılar, Galxe Earn içerisindeki birçok özel ödülün kilitlerini açabilecekler.

Airdrop kampanyalarının nasıl yapılacağı konusunda yol gösterici bir platform olan Galxe Earn’e, GAL staking’i ile erişim sağlayabilecek olan yatırımcılar, özel olarak düzenlenen airdrop kampanyalarına da katılabilecekler. Bu durumun, staking ve ödül mekanizmaları arasında sarsılmaz bir bağ kurması bekleniyor. Bu değişim, 18 milyondan fazla kullanıcının, ekosistem ile daha çok etkileşime gireceği ve sistemden daha kârlı çıkacağı bir mekanizma yaratmış olacak.

Galxe Quest tarafından desteklenen Galxe Earn, projeler ve stake edenler, NFT alanlar, token tutanlar ve sosyal medya takipçileri de olmak üzere kalabalıklar arasında direkt bir bağlantı kuracak. “Whitelist” kazanımlarından airdrop katılma hakkına ve birçok özel ödüle kadar, projelerin takipçilerine ve yatırımcılarına kampanyalar düzenlemesini sağlayan bu program, ekosistemin erişimini de ciddi şekilde genişletecek.

“Merkeziyetsizliğe ve kullanıcı gücüne bağlıyız”

Galxe kurucusu olan Harry Zhang, GAL staking özelliğinin ekosistem tarafından uzun süredir beklenen bir geliştirme olduğunu belirtti ve şunları söyledi:

“Bu sistem sayesinde topluluğun platform ile etkileşime geçerek kazanımlar elde edeceğini düşünüyoruz. GAL stake ederek kullanıcılar, Galxe Earn içerisindeki havuz ödüllerine erişebilecekler. Ayrıca yönetişim sistemi için çok kritik önemde gördüğümüz oy verme hakkına da sahip olacaklar. Bu da onlara stratejik kararların alınması konusunda inisiyatif verecek. Tüm bu yaptıklarımız, kullanıcı kararlarıyla ilerleyen ekosistemlere ve merkeziyetsizliğe olan bağlılığımızı da bir kez daha gösteriyor”

Toplamda 5 milyon dolara varan ödül dağıtılacak

Galxe Earn’ün başlangıç ödül havuzu Arbitrum, Polyhedra ve Merlin ile çeşitli ortaklıklar içeriyor. Kullanıcılara bu anlamda 5 milyon dolarlık ödül dağıtılacak.

Staking kolay ve sorunsuz olacak

Galxe’nin web sitesindeki GAL staking’i için kullanılacak olan arayüz de kolay ve basit olacak. Kullanıcı dostu panel ile staking hareketleriyle ilgili bilgiler net olarak verilecek. Bu kolaylık, kullanıcıların platform ile rahat şekilde çalışabilmelerinin de önünü açacak. Panel, kullanıcıların staking geçmişlerini rahatça görmelerine ve basit şekilde tüm faaliyetlerini yapabilmelerine olanak tanıyacak.

Tüm bu kolaylıkların da, kullanıcı katılımını artırması bekleniyor. Basit sistem sayesinde yatırımcılar kararlarını, gerçek zamanlı verileri kullanarak bilerek ve bilgi dahilinde alabilecekler.

Yönetişim de merkeziyetsiz olacak

GAL staking ile birlikte Galxe, yönetişim sisteminde de önemli bir iyileştirmeye gidiyor. Eğer bu teklif onaylanırsa, oy kullanma hakkı sadece GAL stake eden kullanıcılara verilecek ve platformun karar alma süreci daha da demokratikleşecek.

Yönetişim değişim oylaması şu an yayında ve tüm stake edenler, bu tartışmaya ve oylamaya katılabilirler. Galxe Yönetişim Forumu’nda da konuyla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl