Gate.io’dan Türk kurumsal yatırımcılar için %0.015 geri ödeme kampanyası

Gate.io sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsalarından Gate.io, yüksek hacimli trade yapan Türk kurumsal yatırımcılara avantajlar sunan yeni bir promosyon etkinliğini başlattı. Kampanya içinde özel işlem ücreti oranları, indirimli seviye yükseltmeleri, aylık ödüller ve çok daha fazlası da bulunuyor. Ancak bunların en önemlisi olarak %0.015’e kadar çıkan piyasa yapıcı geri ödemesi ön plâna çıkıyor.

Bu promosyon kampanyası aynı zamanda, Gate.io’nun VIP ve MM indirim sistemi için yapılan ve içinde endüstrideki en iyi geri ödemelerin yapıldığı yeni güncellemelerle de aynı zamana denk geliyor. Bunların da ötesinde, borsa artık Türkiye gibi yeni ülkelere girerek de küresel anlamdaki genişlemesini büyütüyor. Gate.io, bu tür kampanyalarla da kullanıcı tabanını büyütme yoluna gidiyor.

Son kampanya sadece Türk piyasasına açıktır ve 12 Ağustos’tan 31 Aralık gün sonuna kadar devam edecektir (UTC saat dilimi ile)

Rakipsiz oran ve geri ödemeler

Gate.io’daki işlem hacimlerinin 1 milyon doları aşması durumunda tüm Türkiye merkezli kullanıcılar %0 piyasa yapıcı ücret oranlarından faydalanabilecekler. Bununla birlikte aylık işlem hacmi çok daha yüksek olan kullanıcılar için daha büyük bonuslar da olacak.

Ayrıca tüm piyasa yapıcılar, seviyelerine göre bir sonraki MM katmanına anında yükselme avantajından da yararlanabilecekler. Kısaca, gereksinimlerin tümünü karşılamak zorunda kalmadan daha üst bir MM katman seviyesine yükselebilecekler.

Tüm bunlara ek olarak, trader’lar diğer borsalarda yaptıkları işlemlerin hacim rakamlarını da kanıt olarak sunarak, o rakama uyan VIP ya da MM katman seviyesine çıkabilirler. Aylık 1 milyon dolar hacim rakamını aşan trader’lar da %0’lık piyasa yapıcı oranından faydalanabilirler. 20 milyon doları aşan piyasa yapıcılar da %0.015’lik geri ödeme fırsatlarından yararlanabilirler.

Aylık işlem hacimlerinde %30’luk artış gösterip belli bir hedefe ulaşanlara da 3 bin dolara kadar ödül dağıtılacaktır. Son olarak, aylık 20 milyon dolar spot işlem hacmini aşan tüm trader’lar da MM ve VIP seviye yükseltme kampanyasından faydalanabileceklerdir. Aynı durum, vadeli işlemlerde 50 milyon dolar işlem hacmini aşanlar için de geçerli olacaktır. MM katman seviyesine yükselen trader’lar, 2 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip ve 10 milyon dolara kadar faizsiz kredi ödülü olan Spot Market Maker yarışmasına da katılabilecekler.

Gate.io’nun indirimli seviye sisteminin iki ana bileşeni vardır: VIP katmanları, vadeli ve spot piyasalarda, piyasa yapıcı ve alıcı işlem ücretlerinde indirimler sunmaktadır. Buna karşılık MM katman seviyeleri ise benzer şekilde çalışmakla beraber, bunu piyasa yapıcılar ve diğer kurumsal yatırımcılar için uygular. Sistem, hem spot hem de vadeli piyasalarda rekabetçi indirimler sunar.

Küresel ölçekte kurumsal hizmetler

Gate.io’nun kurumsal yatırım kolu olan Gate Institutional, müşterilerinin stratejilerini geliştirmelerine, risklerini yönetmelerine ve likiditeye erişmelerine yardımcı olmak için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Piyasa yapıcılar,hedge fonları ve her türlü dünya çapındaki müşteriye açık olan Gate Institutional, güvenlik ve regülasyon altyapı sağlayıcıları tarafından da desteklenen çok önemli ortaklıklar kurarak, bu anlamda müşterilerini önem sırasında birinci basamakta tutmaktan gurur duymaktadır.

Sonuç olarak Gate.io, Türk kripto piyasasındaki büyük oyuncuları kendisine çekmek için önemli adımlar atıyor. Borsa, birlikte çalıştığı kurumsal müşteri listesini büyütmek amacındadır ve bunu, 9 yıllık sektör tecrübesiyle birleştirerek endüstrideki en büyük teşvikleri ortaya koyarak yapmaktadır.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl