Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Grayscale, 5 kripto para için yeni fon hazırlığında olabilir

grayscale

Kripto para alanındaki en büyük yatırım yönetimi şirketi olan Grayscale Investments’ın yeni kripto para fonları kurmanın hazırlıklarını yaptığına dair işaretler var.

Delaware eyaleti şirket sicil kayıtlarında görülen başvurulara göre Grayscale; Chainlink, Basic Attention Token, Decentraland, Livepeer ve Tezos olmak üzere beş kripto para için yeni fonlar oluşturuyor.

Söz konusu başvuruların Grayscale tarafından değil, Grayscale belgelerinde eyalette şirketin vekili olarak hareket eden Delaware Trust Company tarafından yapıldığı belirtiliyor.

Konu hakkında CoinDesk’e açıklama yapan Grayscale, “Zaman zaman rezervasyon başvurusu yaparız ancak başvuru yeni bir ürün sunacağımız anlamına gelmez. Grayscale, yatırımcılara yeni ürünler sunduğunda her zaman bunu açıkladı ve açıklamaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca 15 Ekim 2020’de de Filecoin için bir başvuru yapılmıştı.

Grayscale fonlarında şu anda Bitcoin başta olmak üzere Etheeum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Zcash, Horizen ve Stellar Lumens yer alıyor. Şirketin yönetimi altındaki varlıkların bugünkü değeri 24 milyar doları aşıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl