HIVE Blockchain yöneticisi Holmes: Patlamaya hazır sıradaki kripto Ether

Ethereum'un kullanım alanlarının yaygınlığını ön plana çıkaran madencilik şirketi HIVE Blockchain'in yönetim kurulu başkanı Frank Holmes, ETH'nin patlamaya hazır sıradaki kripto para olduğunu söyledi.

US Global Investors CEO’su Frank Holmes’a göre, Ethereum yükselişe geçecek bir sonraki kripto para olacak.

Aynı zamanda HIVE Blockchain madencilik şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Holmes, Kitco News’teki demecinde Bitcoin ve Ethereum için altın – gümüş karşılaştırması yaptı. Holmes, “Altın, yüzde 15-20 yükseldiğinde gümüş de yüzde 30 ile hemen onu takip eder. Ethereum ile Bitcoin, tıpkı gümüş ve altın gibidir. Bitcoin’de yukarı yönlü bir hareket olduğunda, Ethereum peşinden gider.” dedi.

Ethereum madenciliğine de değinen Holmes, eskiye oranla madencilik faaliyetlerinden daha az gelir elde edildiğini söyledi. Holmes’a göre, daha önce 300 ETH üreten madencilik cihazları bugün 80 ETH’ye kadar düştü.

Ethereum konusunda neden bu kadar iyimser olduğu hakkında ise Holmes, “Ethereum’un Bitcoin’den çok daha fazla kullanım alanı var, aynı gümüşteki gibi. Gümüş talebinin yüzde 20’si güneş enerjisi pazarından gelir. Ayrıca virüsler gümüş üzerinde yaşayamaz ve bu nedenle tıbbi alanda kullanıldığı birçok yer var. Ethereum’da aynı şey, DeFi ve NFT’ler için geçerlidir.” ifadelerini kullandı.

Genç ve agresif yatırımcıları hem Bitcoin hem de Ethereum almaya teşvik eden Holmes, son olarak Bitcoin’in en iyi değer saklama aracı olduğunu vurguluyor.

Holmes’un şirketi HIVE, 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl