Holo, iş birliği söylentileriyle 10 gün içinde %300 arttı

Holochain'in internet devi Mozilla ile iş birliği yapacağına yönelik hızla yayılan söylentiler, Holo'nun fiyatının katlanmasını sağladı.

Mozilla ile Holochain’in (HOT) merkeziyetsiz web üzerine bir projede işbirliği yapacağı konusunda hızla yayılan dedikodular, Holochain‘in fiyatının 10 gün içinde yaklaşık olarak %300 oranında artmasını sağladı.

Önde gelen internet tarayıcısı Firefox’un arkasındaki açık kaynaklı yazılım devi Mozilla, daha önce merkeziyetsiz bir web’le sonuçlanacak projelere katılmaya istekli olduğunu belirtti.

Şu sıralarda Holochain ile Mozilla arasında kesin bir iş birliği duyurusu yok. Bununla birlikte Holochain, resmi Twitter hesabında Mozilla ile iş birliği dedikodularını yazan bir haberi paylaştı ve dedikoduları yalanlamadı. Fiyatın katlanmasını sağlayan esas faktör de buydu.

Öte yandan bu yılın başlarında Mozilla’nın CFO’su Jim Cook, Holochain’le ilgili olumlu ifadeler kullandı:

“Bir sonraki döngüde gücün merkeziyetsizlik olacağına inanıyoruz. [Holochain’in] agent-centric modeli gerçekten Mozilla’ya hitap ediyor.

Bu ifadelerden Cook’un Holochain’in merkeziyetsiz bir web’le sonuçlanacak bir çözüm sağlama konusunda büyük bir potansiyel sunduğuna inandığı açıkça görülüyor.

Mozilla ile Holochain arasındaki potansiyel iş birliği dedikodularının hızla yayılmasıyla birlikte HOT, 29 Ağustos’tan bu yana 9 satoshi’li seviyelerden 23 satoshi’ye ulaştı ve Bitcoin karşısında yaklaşık olarak yüzde 300 oranında değer kazandı.

Bu süre zarfında piyasa kapitalizasyonunda 190 milyon dolara ulaşan Holo, en büyük 43. dijital para oldu.

Mozilla ve Holochain arasında bir iş birliği olup olmayacağının garantisi yok. Söylentilerin doğruluğunu yalnızca zaman gösterecek.

→ YATIRIMCILARIN ÇOĞU 2018’DE DAHA FAZLA KRİPTO PARA ALMAK İSTİYOR

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl