Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Huobi’den Twitter açıklaması: Her şey normale döndü

Önde gelen kripto para borsalarından Huobi’nin resmi Twitter hesabı, dünden bu yana aktif değildi ve Huobi yetkililerinden gelen açıklamalara göre hesap Twitter tarafından hesaba yetkisiz erişimi önleme gerekçesiyle dondurulmuştu.

Huobi’nin Twitter hesabında yaşananlar, bazı söylentileri de beraberinde getirdi ve bu söylentiler panik havası oluşturdu.

Bugün Huobi’den konuya ilişkin resmi bir açıklama daha yapıldı ve hesabın normale döndüğü bildirildi.

Açıklamada, “Resmen Twitter’a döndük ve her şey artık normal. Daha önce hesabımıza yetkisiz bir girişimde bulunuldu ve kullanıcı güvenliğini sağlamak için hesap geçici olarak donduruldu. Şu anda kripto dünyasında birçok söylenti dolaşıyor. Kullanıcıları ve varlıklarınızı en iyi şekilde korumak için tamamen yasal ve uyumlu standartlar altında çalıştığımızı temin ederiz. Lütfen en doğru duyurular için yalnızca Huobi resmi hesaplarımızı takip etmeye devam edin. Dünyanın dört bir yanındaki harika topluluğumuza teşekkür ediyoruz.” denildi.

Huobi kurucu ortağı Du Jun da konu hakkında bir kişinin hesaba giriş yapmak için şifre uygulaması kullanmaya çalıştığını, Twitter yetkililerin bu anormal durumu tespit ederek hesabı dondurduğunu söyledi. Huobi yöneticisi, sabah saatlerindeki açıklamasında, Twitter’ın destek ekibiyle birlikte hesabı eski haline döndürmek için çalışıldığını açıklamıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl