Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

İsrail’in en büyük bankası, Blockchain tabanlı platform için Microsoft’la çalışıyor

İsrail’in en büyük bankası Bank Hapoalim’in, Blockchain tabanlı bir platform geliştirmek için yazılım devi Microsoft ile birlikte çalıştığı ortaya çıktı. ‘Bankacılık sistemine olan güveni artıracak’ Bank Hapoalim’in CEO’su Arik Pinto, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Yeni proje, Bank Hapoalim müşterilerinin şubeye gitmeden çok kısa bir süre içerisinde dijital, otomatik ve güvenli bir şekilde güvenlik belgelerini almalarını sağlayacak. Blockchain teknolojisinin kullanımı, müşteri deneyiminin memnuniyetini ve bankacılık sistemine olan güven seviyesini artıracaktır.” Proje, bulut bilgi işlem hizmeti Microsoft Azure üzerine kuruluyor. En...

İsrail’in en büyük bankası Bank Hapoalim’in, Blockchain tabanlı bir platform geliştirmek için yazılım devi Microsoft ile birlikte çalıştığı ortaya çıktı.

‘Bankacılık sistemine olan güveni artıracak’

Bank Hapoalim’in CEO’su Arik Pinto, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Yeni proje, Bank Hapoalim müşterilerinin şubeye gitmeden çok kısa bir süre içerisinde dijital, otomatik ve güvenli bir şekilde güvenlik belgelerini almalarını sağlayacak. Blockchain teknolojisinin kullanımı, müşteri deneyiminin memnuniyetini ve bankacılık sistemine olan güven seviyesini artıracaktır.”

Proje, bulut bilgi işlem hizmeti Microsoft Azure üzerine kuruluyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl