Bu hafta izlenecek 3 kripto para ve önemli tarihler

Hareketsiz bir haftayı geride bırakan lider kripto para, yeni haftanın ilk gününe iyi başladı. Bitcoin 9 bin 350 doları aşarken altcoin'ler de onu takip etti. Bu hafta önemli gelişmeleriyle hangi altcoin'ler ön plana çıkıyor? İşte derlediklerimiz.

grafik

Bitcoin için yavaş seyreden bir hafta geride kaldı. Bugün hisse senetlerinde gelen rekorların ardından Bitcoin’de de hareketlilik görüldü. Bu hareketlilik hafta boyunca da devam edebilir.

Geçen hafta altcoin’lerde ise yükselişleriyle ön plana çıkan birçok altcoin vardı. VeChain (VET), Bancor (BNT) ve Kyber Network (KNC) ilk üç içindeydi.

Ayrıca bir önceki notta yayınladığımız ve izlenmesi gerektiğini belirttiğimiz iki altcoin’de de ivme yukarı yönlüydü. Bunlardan Cardano (ADA), hafta başından başlayarak hafta ortasına doğru yüzde 25’lik bir yükseliş kaydetti. Sosyal ağı Voice’un herkesin erişimine açılmasıyla da EOS, hareketliydi.

Bu hafta ise dikkat çeken 3 kripto para var. Bunlar şu şekilde:

Tron (TRX)

Kripto para piyasasındaki en tartışmalı projelerden biri olan Tron (TRX), yarın büyük bir güncellemeden geçirilecek. Geçtiğimiz ayki açıklamada TRON 4.0’ın piyasaya sürülmesinin Blockchain tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağı ileri sürüldü. TRON 4.0 ile birlikte sanal makine tarafından desteklenen ilk akıllı sözleşme gizlilik protokolünün kullanımına sunulacağı, bu protokolün aynı zamanda “mevcut en güvenli, en üretken ve tasarruflu” gizlilik protokolü olduğu kaydedildi. Ayrıca blok onay sürelerinin 57 saniyeden 3 saniyeye düşeceği, bu güncellemelerin TRON 4.0’ı diğer halka açık zincirler arasında öne çıkaracağı belirtildi.

Kyber Network (KNC)

Kyber Network (KNC) son dönemde oluşan DeFi furyasıyla yıldızı parlayan bir proje. Fiyat anlamında da özellikle son bir ayda iyi bir performans sergileyen proje, Haziran ayı başından bu yana yüzde 200’e yakın kâr fırsatı verdi. Topluluk, yarın Katalsyt güncellemesinin heyecanla uygulanmasını bekliyor ve bu fiyatta da görülüyor. Katalyst ile alakalı dün yayınladığımız detaylı bir haber: https://uzmancoin.com/kyber-network-katalyst/

VeChain (VET)

Bu hafta VeChain’in önünde önemli bir etkinlik var. VeChain tarafından önceki gün yapılan açıklamada, projenin Çin’in Şangay yerel yönetiminin organize ettiği 2020 Dünya Yapay Zeka Konferansı’na katılım sağlayacağı bildirildi. Bu konferans, VeChain için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Türünün en büyüklerinden biri olan konferansa Amazon, Microsoft ve Alibaba gibi devler de katılacak. Ayrıca VeChain, “Geleceği Blockchain’leştir, Ekonomiyi Güçlendir” başlıklı konferansta ilk Blockchain teknolojisi oturumunu açacak.

Söz konusu konferans, 9 Temmuz 2020 ila 11 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak. Konferans, sosyal mesafe politikaları ve Kovid-19 salgınından dolayı sınırların kapatılması nedeniyle çevrim içi olarak düzenlenecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl