Bu hafta izlenecek 2 kripto para: Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB)

Kripto para piyasalarında bu hafta Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) olmak üzere iki projede dikkate değer gelişmeler var.

finans-trader-grafik

Kripto para piyasalarında bir hafta daha geride kaldı ve yeni haftaya Bitcoin’de hafif ve birçok altcoin’de önemli yükselişlerle girildi.

Piyasa değeri ile en büyük kripto para Bitcoin’in payı yüzde 60.6’a geriledi. Bu da son birkaç günde altcoin’lere daha fazla para aktığı anlamına geliyor.

Bu ortamda önümüzdeki günlerde hangi altcoin’ler önemli gelişmelerle öne çıkabilir? Bu hafta izlenmesi gereken iki altcoin seçtik:

Ethereum (ETH)

Ethereum’da adım adım ETH 2.0’a doğru gidiliyor. Geçtiğimiz hafta, ETH 2.0’ın son testnet’i olan Medalla için validator (doğrulayıcı) launchpad’i piyasaya sürülmüştü. Ekip, Medalla’nın ise 4 Ağustos’ta başlatılmasının planlandığını açıklamıştı. ETH fiyatı bugüne doğru ilerlerken geçen haftadan bu yana kayda değer bir artış gösterdi. En büyük ikinci kripto para, 300 dolar seviyelerinden 410’un üzerine kadar çıktı.

Binance Coin (BNB)

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kripto parası olan BNB, daima piyasanın en gözde kripto paralarından biri oldu. Son birkaç günde önemli bir hareketlilik gösteren BNB için yarın yeni ve altı çizilmesi gereken bir gelişme var. Binance, geçtiğimiz günlerde BNB opsiyon kontratlarının 4 Ağustos 2020 TSİ 10.00’dan itibaren listeleneceğini bildirdi. Olası güçlü fiyat hareketleri için takip listesine dahil edilmeli.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl