Kraken’in CEO’su Jesse Powell, “2018’de 1 trilyon dolar” dedi

Kraken'in CEO'su Jesse Powell, 2018 yılı içerisinde kripto paraların tamamı için 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerinin muhtemel olduğunu ifade etti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Kraken’in CEO’su Jesse Powell, CNBC’ye konuştu.

Powell; Bitcoin, Ether ve NEO gibi dijital para birimlerine yatırım yapmak isteyenlere dikkatli davranmaları ve kendi kararlarından sorumlu olmaları gerektiğini hatırlattı:

“Ben müşterilerin kendileri için dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Yatırım yapacakları herhangi bir kripto parayı dikkatlice incelemeli ve piyasa volatilitesinden onları korumak için herhangi bir borsaya güvenmemeliler.”

Dubai’de gerçekleştirilen World Government Summit’te konuşan Powell, her kripto para biriminin Kraken’de aktif olmadan önce geçirdiği kapsamlı değerlendirme sürecinden bahsetti ve şöyle devam etti:

“Herhangi bir kripto paranın geleceği için söz vermiyoruz, 10 dakika içinde 1 milyar dolar kazandığınızda işler değişebilir.”

Yatırımcıları sorumlu davranmaya çağıran Powell, bununla birlikte piyasada yükseliş öngörüyor. Powell, 2018 yılı içerisinde kripto paraların tamamı için 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerinin muhtemel olduğunu ifade etti ve ekledi:

“Artık üniversitelerde kripto programlarından mezun olan daha çok çocuğunuz var. Sanırım buralardan katlanarak devam ettiğini göreceğiz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl