Kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım imkanı artık Felixo’da

Kullanıcılarına sunduğu yenilikçi ürünlerle adından söz ettiren kripto para borsası Felixo, Koinal ile ortaklık kurdu. Şirket, bu ortaklık sayesinde, kredi kartı ile kolaylıkla kripto para almanın önünü açıyor.

Basın bülteni

Türkiye kripto para piyasasına yenilikçi ürünleri ile değer katan kripto para borsası Felixo, kullanıcılara kredi kartı ve banka kartlarıyla doğrudan alım imkanı sunmak üzere İngiltere merkezli Koinal şirketiyle anlaşma sağladı. Koinal, halihazırda Binance ve OKEx gibi sektör öncülerine kredi kartı ve banka kartıyla kripto para alım hizmeti veriyor.

Bugünden itibaren dünyadaki kredi ve banka kartlarının yüzde 80’ini oluşturan Visa, Mastercard ve Union Pay kart sahipleri, Felixo üzerinden Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alabilecekler. Bu olanak, Dolar, Avro, İngiliz Sterlini ve Ruble dahil olmak üzere 30 ülke parasıyla beraber geliyor. Felixo, bu anlaşmayla yerli ve yabancı kullanıcılarının piyasaya fon aktarmalarını kolaylaştırıyor.

Felixo’nun yeni özelliğini deneyimlemek için şimdi tıklayın.

Felixo, 2018 yılında Microsoft MVP ünvanlarına sahip BT Akademi kurucuları Sefer Algan ve Oğuz Yağmur tarafından kuruldu. Borsa, hizmet verdiği iki yıl boyunca kripto para borsası endüstrisinde sayısız kullanıcı dostu ürün geliştirdi. Felixo, hızlı ve komisyonsuz transfer sistemi FIP, kripto çek yazma imkanı sağlayan Felink gibi kripto paraların ödeme sistemlerini geliştirme çabalarının yanı sıra düşük komisyon oranları, referans sistemi, airdrop kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. FLX adında bir kripto parası olan borsa, FLX marj ticareti ve FLX coin kiralama gibi alışılagelmişin dışında hizmetler sunmayı sürdürüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl