Kripto için büyük iddia: Görülmemiş boğa döngüsü yolda

Kripto para alanında faaliyet gösteren varlık yönetim şirketi Bitwise'ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, piyasanın önümüzdeki birkaç yılda büyük bir boğa döngüsüne gireceğini tahmin ediyor.

Varlık yönetim şirketi Bitwise’ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, kripto para piyasasının önümüzdeki birkaç yıl içinde benzeri görülmemiş bir büyümeye hazırlandığını ileri sürdü.

Bir Youtube kanalına verdiği röportjada konuşan Hougan, yaklaşan boğa döngüsünün kullanıcı adaptasyonu, piyasa değerinde artış ve diğer önemli ölçütler açısından en büyük boğa döngüsü olacağını öngördüğünü ifade etti.

“Layer-2 çağı itici güç olacak”

Hougan, döngünün arkasındaki esas itici gücün ise ölçeklenebilirlik alanında görülecek teknolojik atılımlar olacağını ifade etti. Tecrübeli yatırımcı, Layer-2 çağı olarak adlandırdığı bu atılımın kriptonun ana akım haline gelmesini sağlayacağını ileri sürdü.

“Her zaman olduğu gibi yine toparlanacak”

Öte yandan Bitwise, ocak ayında 11 maddelik uzun bir analliz yazısı yayımlamış ve “Bir sonraki boğanın en büyük boğa piyasası olacağına inanıyoruz. Ana akım adaptasyon başlayacaktır. Kripto her büyük geri çekilişten sonra toparlanıştır ve yine toparlanacaktır” tahminine yer vermişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl