Facebook’ta haklı çıkan milyarder: Kripto parada nükleer kışa yakınız

Facebook'un geleceğine inanarak 2005 yılındaki yatırımıyla önemli miktarda para yaptığı bilinen milyarder Jim Breyer, "Kripto parada nükleer kışa yakınız" dedi.

Milyarder yatırımcı ve risk sermayedarı Jim Breyer, Blockchain teknolojisinin vadettiklerinin teknolojinin kısa vadeli piyasa hareketleriyle kalıcı olarak gömülmesi için çok büyük olduğuna inanıyor.

Breyer, teknolojinin geçici bir ayı piyasası nedeniyle azledilemeyecek kadar büyük olduğunu söyledi. Ayrıca “Şu anda kripto paralı bir nükleer kışa yakınız” uyarısı yaptı.

Breyer, sözlerinin devamında mevcut piyasa durumunun hiç de nadir görülen bir şey olmadığını, bu gibi dönemlerin döngülerde var olduğunu ve mevcut döngünün sonunda biteceğini belirtti.

 

Breyer, daha sonra yakın geleceğin yatırımcılar için zor olacağı uyarısını yaparken konferansa katılan Dell, Walmart ve Blockstone gibi önde gelen şirketlerin yöneticileri ve üyelerine birçok tavsiyede bulundu.

‘Dünyanın en iyi bilgisayar bilimcileri Blockchain’le ilgileniyor’

Ek olarak milyarder yatırımcı, tüm kripto paralara güç veren sistem olan Blockchain’e ilginin çok yüksek olduğunu, bunun da potansiyel olarak dünyayı değiştirecek teknoloji için geleceğin parlak olacağı anlamına geldiğini söyledi.

Breyer şöyle dedi:

“Blockchain’in ne ifade ettiği konusuna oldukça fazla ilgi duyan birçok en iyi bilgisayar bilimcisi, derin öğrenme doktora öğrencileri ve post-doktora araştırmacıları Blockchain üzerinde çalışma yapıyor. Dünyanın en iyi ve an parlak beyinlerine karşı bahse girmek istemezsiniz.”

Facebook’a yatırım yapan ilk kurumsal yatırımcı

Breyer, düşen piyasaların tecrübeli isimlerinden biri. 2005 yılında Facebook’un geleceğine güçlü bir şekilde inanan yatırımcı, sonunda haklı çıktı ve şirketin hisseleri oldukça yükseldi. İlginç bir şekilde Breyer, Facebook’a inanan ve yatırım yapan ilk kurumsal yatırımcıydı.

Net serveti yaklaşık 3 milyar dolar

Net servetinin yaklaşık 3 milyar dolar olduğu tahmin edilen Breyer’ın kripto para şirketi Circle’ın yanı sıra Ethereum ve VeChain’de yatırımları bulunuyor.

Haber: CoinSpeaker

→ ROGER VER: KRİPTO PARANIN GELECEĞİ HER ZAMANKİNDEN DAHA PARLAK

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun