Kripto para ticaret platformu Taylor, 2600 Ether çaldırdı

Kısa bir süre önce akıllı bir kripto para ticaret platformu geliştirmek için ICO başlatan Taylor şirketi, bir miktar TAY token'larının yanı sıra yaklaşık 2600 ETH çaldırdı.

Kısa bir süre önce akıllı bir kripto para ticaret platformu geliştirmek için ICO başlatan Taylor şirketi, bir miktar TAY token’larının yanı sıra yaklaşık 2600 ETH çaldırdı.

Şirket tarafından yayınlanan bir Medium gönderisine göre bulgular, CypheriumChain isimli başka bir projeyi hack’leyerek 17000 ETH çalan bir grup korsanı işaret ediyor.

Taylor’a göre hacker’lar, daha büyük bir hesaba aktarmadan önce birden fazla kaynaktan gelen paraları tek bir cüzdanda topladı. Yayın sırasında söz konusu cüzdanda yaklaşık 30 milyon dolar değerinde 48440 ETH bulunduğu tespit edildi.

Öte yandan TAY token’larının toplam arzının yüzde 7’sinin çalınması nedeniyle şirket, kullanıcılara geri ödeme yapmak için yeni bir token dağıtmaya hazırlanıyor.

Taylor’un bir an evvel olayı araştırmak için bir şirket kiralamayı düşündüğü bildirildi. Şirketin kurucu ortağı Fabio Seixas, “Yakında hem şirketin operasyonları hem de token’a ne olacağıyla ilgili bir eylem planı ortaya koyacağız.” dedi.

→ BİR ANALİSTE GÖRE BITCOIN 6500 DOLARA GERİLEYEBİLİR

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl